anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy przez allegro pay.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dominatus88
#2 Obserwator#

Dzien dobry. Został mi przyznany dostęp do Allegro Pay, czytałem sobie z czym to się je, ale mam jedną dość istotną wątpliwość. Być moze coś zle rozumiem, ale czy mogę zapłacić tylko za produkty, które są oznaczone Pay, czy czy mogę dodać do koszyka np kilka tanszych przedmiotów, nie oznaczonych Pay, tak aby wartość ogólna zakupów wynosiła te minimalne 30złotych? 

Wiem, ze są kategorie z góry wyłączone z oferty, ale ta która ewentualnie mnie interesuje, pozwala na zapłatę za kazdy produkt kosztujący 30zł+, natomiast kazdy produkt ponizej tej kwoty, tego oznaczenia nie posiada. Dlatego pytam na przyszłość.
Dzięki za pomoc! 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Dominatus88 Tak, możesz zapłacić z Allegro Pay, wkładając do koszyka kilka produktów, ale każdy z nich musi być dostępny w opcji Allegro Pay. Jeśli nie jest, nie zapłacisz tą metodą. 

oznacz moderatorów
Dominatus88
#2 Obserwator#

Chodziło mi bardziej o to, ze jeden produkt z danej kategorii kosztuje 30zł+ i jest obok niego logo Pay, natomiast tansze produkty (ponizej 30zł) z tej samej kategorii tego logo nie mają. Czy istotna jest kwota koszyka, która musi wynosić przynajmniej 30 zł, czy mogę dodać kilka produktów, które nie mają tego oznaczenia, ale są z "dozwolonej" kategorii i łączna kwota np 5 produktów po 6zł, które dam mi ten miminalny koszt 30zł. Inny przykład. Dwa te same produkty, jeden kosztuje 28zł a drugi 31 i obok tego drugiego mam logo pay, czyli logiczne, ze mogę za niego zapłacić, ale ten tanszy juz logo nie ma, a są z tej samej kategorii, tylko od innego sprzedawcy.
Trochę masło maślane, ale nie wiem jak inaczej to opisać 🙂 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To może być kilka produktów, ale każdy musi być dostępny w Pay. Jeżeli włożysz do koszyka kilka tanich produktów bez Pay, nie kupisz tego z Pay. 

oznacz moderatorów