anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata za przedmiot nie te konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Guzi75
#7 Wielbiciel#

Witam, mój bank miał awarie wiedz na poczcie zapłaciłem przelewem tradycyinym i pomieszały mi się zamówienia podałem nie te konto i tytuł przelewu, pieniądze poszły  na towar który jeszcze miałem czas na zapłatę i nie wiem co teraz dzwoniłem na allegro żeby rozwiązać sprawę ale się nie dało a mianowicie pomyślałem że może mogą zrobić  jak przelew wpłynie za to co zapłaciłem a nie chciałem żeby zmienili  zamówienie i kasę wzięli na to co  chciałem zapłacić i nie wiem co teraz bo na razie czekam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Jak dane się nie zgadzają to taki przelew nie dojdzie, nie zaksięguje się. operator się z Tobą skontaktuje.

oznacz moderatorów
Guzi75
#7 Wielbiciel#

Dane wszystko się zgadzają  za inny  towar,  który nie chciałem teraz płacic bo mam na niego czas, i kwota jest z 6 razy większa od ceny  tego towaru, szkoda że na Allegro nie mają czegoś takiego wpłacasz pieniądze pomyliłeś przelew na nie te konto a  zaksięgowanie też troszkę trwa, tym bardziej jeśli zauważyło się błąd można powiedzieć ułamki sekundy popuszczeniu przelewu, dzwonisz na Allegro, wyjaśnia sprawę i po kłopcie  no zobaczymy dopóki nie wyjaśnia sprawy troszeczkę się obawiam jeszcze takie gafy nie odwaliłem a tysiąc  parę złotych Piechotą nie chodzi

oznacz moderatorów