anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana numeru telefonu - jak zmienić go w Allegro Pay?

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Numizmatyka, to kategoria najbliższa. Biorąc pod uwagę temat opisywanego problemu oraz możliwości wyboru,jaką daje mi Allegro. Zmieniłem numer telefonu. Zmianę wprowadziłem w ustawieniach konta. Jest widoczna. Super! Jednak Allegro Pay  mam zablokowane, bo nie mogę potwierdzić transakcji ...ze starego numeru,który nie jest aktywny. Mam 0,06 zł (slownie, sześć groszy) zadłużenia i ...rękę w nocniku.  Czatbot zasugerował rozmowę telefoniczną. Podał mój nowy ,prawidłowy numer,pod który zadzwoni ALLEGRO. Wystarczy określić datę i godzinę. Po dokonaniu tego obowiazkowego wyboru, mogę kliknąć tylko ANULUJ. Jak się nie obrócę,**piiip** z tyłu. Jak żyć?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@Krzysztof-Jerzy jest kategoria Allegro Pay co to ma wspólnego z numizmatyką ???

Numer telefonu musisz zmienić kontaktując się z allegro, sama zmiana w ustawieniach nic nie da 😞 napisz tu https://allegro.pl/pomoc/kontakt tylko wybierz odpowiedni temat Allegro Pay 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Nie działa... Mój nr tel. [edytowano] Proszę o kontakt Allegro Pay ,o dowolnej porze.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Krzysztof-Jerzy nie podawaj publicznie swoich danych 😎 bo jeszcze Cię ktoś spróbuje oszukać

oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Nie podałem starego numeru;) Dla mnie to gwarancja weryfikacji...i dowód desperacji.

 

oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Co to ma wspólnego z numizmatyką ? Więcej niż pumpersy. Numizmatyka to historia. Ta,uczy. Gdzie mam pisać? Wypełniam formularze,w linkach podawanych przez różnych ludzi. Co z tego?Nawet echo nie odpowiada. Najczęściej, wysłanie nie jest możliwe. Po wypełnieniu,mogę kliknąć ANULUJ  albo zamkąć okno,co skutkuje tym samym. Masz ochotę na wymarzone wczasy? Wypelnij formularz.Wybierz kontynent, panstwo,termin....i 10 wymagań wobec hotelu. Na koniec ANULUJ, bo innej opcji nie masz. Zadowolony ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof-Jerzy Usunęłam Twój numer telefonu, aby nie był widoczny na forum. Może to narazić Cię na zagrożenia, takie jak spam, phishing itp. Proszę, skontaktuj się w sprawie zmiany numeru poprzez formularz. Tam możesz również umówić rozmowę telefoniczną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za troskliwość i wyrozumiałość. Link znam,nie działa jak należy. Znalazlem nr tel windykacji Pay...dziewczyna nie moze mi pomóc. Rozumie. Kiedy ktoś zrozumie mnie?

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Krzysztof-Jerzy może wyczyść ciasteczka i pamięć podręczna przeglądarki lub spróbuj wypełnić formularz w trybie incognito/prywatnym.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof-Jerzy Otrzymałam informację, że nasz doradca skontaktował się z Tobą telefonicznie i już udało się załatwić zgłaszaną sprawę. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:112604949
#10 Popularyzator#

@Krzysztof-Jerzy Lekcja na życie - najpierw zmień numer w bankach i usługach a potem dopiero odcinaj stary numer. Oszczędzisz sobie problemów.

oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Bingo ! Tak właśnie zrobiłem. W ustawieniach konta Allegro,podałem nowy numer, kiedy stary był jeszcze aktywny. Info Allegro zaczęły nadchodzić na nowy numer. Pay,nie. Kiedy Pay zażądał autoryzacji,stary już nie był aktywny.Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Zamieszanie!😎

oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Nie jestem typem pieniacza,szukającym konfliktu. Chcę załatwić problem. Nie chcę witać komornika za 6groszy dlugu !

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za 6gr nie będzie komornika.🤗

oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Nie takie absurdy widziałem,oglądając programy interwencyjne Tv

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ale do spłaty niepotrzebna kodu weryfikacyjnego z allegro pay. Do zakupów to co innego. Kontakt przez formularz

oznacz moderatorów

Krzysztof-Jerzy
#7 Wielbiciel#

Chcę spłacić te 6 groszy. Klikam METODA PŁATNOŚCI ,pojawia się komunikat METODY PŁATNOŚCI SĄ CHWILOWO NIEDOSTĘPNE i doopa !   Pay chce wcześniej zweryfikować mój,stary numer. Mogę to olać ale wtedy Pay olewa mnie. Nic nie zrobię...

 

oznacz moderatorów