anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknęło moje konto na Allegro, które miałam od 15 lat

Client:107762858
#1 Nowicjusz#

Od 15 lat mam konto na Allegro i często robię tu zakupy. Mam też Allegro Pay i korzystam z niego. Dziś nie mogłam się zalogować i musiałam zmienić hasło (mimo, że jeszcze wczoraj robiłam zakupy). Po zalogowaniu się okazało się, że moje konto jest puste tzn. to mój pierwszy dzień korzystania z konta, nie ma na nim mojej historii/ zakupów/ wydatków z allegro Pay. Nie wiem co robić. Boję się, że ktoś zdobył moje hasło i teraz na moje konto robi zakupy na allegro. W nocy o 3.48 rano dostałam smsa z kodem sms Allegro Pay czyli ktoś próbował robić zakupy? Zgłosiłam to rano na Allegro, ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Nie wiem, czy wysłałam w odpowiednie miejsce. Co mam zrobić? Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107762858 faktycznie wskazuje to na przejęcie konta przez osobę nieuprawnioną. Jak miałeś podpięta kartę pod allegro to lepiej ją zastrzeż. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107762858 Widzę, że napisałaś do nas zgłoszenie w tej sprawie, więc poczekaj proszę jeszcze na odpowiedź. Czy możesz podać mi login lub adres mailowy tego starego konta, z którego dotąd korzystałaś?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ewa19685
#8 Zapaleniec#

 Dziękuję, skontaktowałam się z Allegro przez whatsappa i bardzo miła pani pomogła mi odzyskać moje stare konto. Ktoś je przejął a nawet wprowadził swój nr telefonu w moich ustawieniach. Nawiasem mówiąc dziś ktoś też próbował zalogować się do mojego konta w banku i na facebooku (miałam takie same hasło, ale je zmieniłam). To nauczka na przyszłość, żeby tworzyć różne hasła. Na szczęście wszystko potwierdzam zawsze przez telefon komórkowy i to mnie uratowało. 

Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów