anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków za zakup bezpośrednio na konto, a nie Allegro Pay

Pasiu1805
#7 Wielbiciel#

nr 18509229 chciałbym odzyskać zwrot nadpłaconych środków 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Pasiu1805
#7 Wielbiciel#

Pisałem już chyba wszedzie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Aktywowałeś Allegro Pay i nie czytasz zasad? https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv... powinni i zwrócić ale... trzeba się upomnieć.😁

oznacz moderatorów

Pasiu1805
#7 Wielbiciel#

Upominam się już ponad tydzień 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Pasiu1805, z tego, co napisałeś w prowadzonej z nami korespondencji mejlowej wynika, że chciałbyś otrzymać zwrot środków od Sprzedającego bezpośrednio na konto. Był to jednak zakup dokonany metodą Allegro Pay, w związku z czym zwrócone przez Sprzedającego środki zasiliły Twój limit w usłudze Allegro Pay. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Pasiu1805
#7 Wielbiciel#

Tylko że ja nie chcę zwiększać limitu tylko chcę by zostało mi to zwrócone 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pasiu1805 Nie ma takiej opcji. To nie jest zwiększenie limitu, tylko jego wyrównanie. To nie były Twoje pieniądze, więc nie możesz sobie chcieć, aby Ci je wypłacono. Gdyby sprzedawca zwrócił wpłatę do Allegro Pay po Twojej spłacie kredytu, wtedy Allegro Pay zwróciłoby Ci nadpłatę. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Pasiu1805  no i zostało Ci zwrócone. Zwrócone dokladnie w to samo miejsce skąd wyszło.

Tym sposobem Ty nie musisz spłacać allegro pay gdyz zrobił to już za Ciebie sprzedający a Twoje pieniadze ktorymi miałeś splacić allegro Pay zostana na Twoim koncie.

oznacz moderatorów

Pasiu1805
#7 Wielbiciel#

Tylko że Allegro pay mam spłacone i mam 100 zł nadpłaty którą to właśnie chcę mieć przelaną na moje konto w banku 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pasiu1805 Spłaciłeś sam 100 zł i jednocześnie sprzedawca oddał te 100 zł do Allegro Pay? Na pewno? jeśli tak, należy Ci się zwrot nadpłaty. Zastanów się 3 razy zanim odpowiesz. Zwrot nadpłaty otrzymasz tylko wtedy, gdy sprzedawca oddał wpłatę do Allegro Pay i Ty jednocześnie spłaciłeś ten zakup do Allegro Pay. 

oznacz moderatorów

Pasiu1805
#7 Wielbiciel#

Właśnie tak się stało ja spłaciłem a on oddał 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pasiu1805 Jeśli piszesz prawdę, to @mr_oma wprowadza w błąd. Nadpłata powinna zostać Ci zwrócona w ciągu 5 dni. Odwołaj się w prowadzonej korespondencji lub pisz ponownie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Pasiu1805, otrzymałam informację, że zwrócimy Ci nadpłatę w ciągu kilku dni roboczych. 🙂
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Pasiu1805, rozumiem, w takim razie nie do końca Cię zrozumiałam, za co przepraszam. Zweryfikuję tę sprawę. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów