anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy.

EwelinaHalina
#1 Nowicjusz#
  • Dzień dobry Państwu otóż chodzi o to, że ta cała moja sprawa trwa już kilka tygodni. Jestem na allegro dość długo i jestem osobą konkretną i zawsze wywiązuje się z opłatą za dany kupiony przedmiot. A możecie Państwo mnie zweryfikować i sami zobaczycie. A teraz przejdę do sedna sprawy, otóż od dwóch miesięcy kupuje części do komputera dla syna i wysłałam w styczniu pieniążki 147zl do was forma płatności PayU wypełniając blankiet w banku i nie otrzymalam danej rzeczy i też nie otrzymałam zwrotu pieniędzy poprostu jestem w szoku gdzie one są. Mam potwierdzenie przelewu oczywiście numer wpłaty itd... Więc proszę o wnikliwe podejście do mojej strony. Zdjęcie mogę Państwu tej wpłaty wysłać 

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@EwelinaHalina  a jesteś pewna, że Ty lub Pani w banku poprawnie przepisała tytuł przelewu. Podaj numer zamówienia moderacja to sprawdzi

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jeżeli pieniądze nie dotarły do sprzedawcy to powinno wrócić do banku. Kontaktowała się z bankiem?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z przelewami tradycyjnymi jest taki problem że jak coś nie do końca wpiszesz to nie dojdzie, środki powinny wówczas wrócić tam skąd zostały wysłane, skontaktuj się z bankiem czy pocztą. A zapytam skąd wiedza że nie doszły?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EwelinaHalina Na Twoim koncie widzę 2 transakcje na tę kwotę w styczniu. Poza tym jest więcej zakupów automatycznie anulowanych, co oznacza, że środki z przelewu tradycyjnego nie docierają do sprzedajacych w ciągu 14 dni od zakupu.

Napisz proszę, której transakcji dotyczy zgłoszony tu problem i załącz potwierdzenie wpłaty w wiadomości wysłanej przez formularz. Odpowiedni zespół ustali co stało się z pieniędzmi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów