anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru opłaconego przez AllegroPay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44894483
#7 Wielbiciel#

Witam

Nie wiem jak skontaktować się z Allegro w inny sposób. Mam taki problem:

Kupiłem coś i zapłaciłem poprzez AllegroPay. Następnie zwróciłem zakup a Sprzedający zwrócił mi pieniądze - tak twierdzi system (a sprzedający przysłał mi zrzut ekranu z potwierdzeniem, że on zwrot zrobił).

Wie ktoś gdzie mogę sprawdzić gdzie się podziały moje pieniądze? Na moim koncie bankowym ich nie ma 😞

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Po zwrocie zasilają Allegro Pay a jak masz nadpłatę to pisz o zwrot: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44894483 Jeśli towar był opłacony przez Allegro Pay, to sprzedawca oddaje pieniądze do Allegro Pay, a nie na Twoje konto. Po zwrocie środków, masz większy limit na kolejne zakupy ratalne z Allegro Pay. Gdy sprzedawca oddaje pieniądze, otrzymujesz od Allegro powiadomienie mailowe. Był Taki mail? Jeśli nie było, sprzedawca nie zwrócił wpłaty. Zobacz w panelu Allegro Pay, tam powinny być widoczne zwrócone środki, jeśli sprzedawca je zwrócił. 

oznacz moderatorów
Client:44894483
#7 Wielbiciel#

Dzięki za podpowiedź, pieniądze są na Allegro Pay jako nadpłata ale nie wiem w jaki sposób mogę ich odzyskać.

Pozdrawiam Aleksander

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44894483 Masz w panelu Allegro Pay miejsce do wpisania numeru konta bankowego do zwrotu nadpłaty. Wpisz. Jeżeli nie masz takiej możliwości, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

Opłaciłeś sam ten zakup przed zwrotem wpłaty przez sprzedawcę? Jeśli nie, to nie masz nadpłaty i Allegro niczego Ci nie zwróci.

Jeśli opłaciłeś i jednocześnie sprzedawca oddał pieniądze, to masz nadpłatę. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:44894483  w odpowiedzi @LEW433 podał Ci link do pomocy allegro związanej z odzyskaniem nadpłaty

oznacz moderatorów