anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot z allegro pay

lucynka54
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Kupiłam lusterko, które zwróciłam nadawcy ponieważ było niezgodne z opisem. Zapłaciłam przez allegro pay i nie otrzymałam zwrotu w kwocie 90 złotych

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lucynka54 W sprawie zwrotu środków, kontaktuj się ze sprzedawcą. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@lucynka54 w jaki sposób lusterko może być niezgodne z opisem? no chyba że nie ten model... zakupy z pay spłaca zwrot na konto pay a sprzedawca ma 14dni od dnia zgłoszenia zwrotu - zwykle bo są przypadki szczególne

oznacz moderatorów

lucynka54
#7 Wielbiciel#

niezgodne z opisem w taki sposób, że było napisane, że 10 krotne powiększenie a było 3 krotne

Sprzedawca przyjął przesyłkę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zwrócił to otwórz dyskusję (oczywiście jak minęło 14dni- tyle ma na zwrot sprzedający)https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

lucynka54
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca 25 marca zwrócił pieniądze Allegro pay

Do dzisiaj allegro pay nie zwróciło mi tej kwoty 

Jak skontaktować się z allegro pay? (Dzisiaj jest 14 dzień)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lucynka54 zwrot od sprzedającego zaksięgował się poprawnie, a w przypadku zwrotu zamówienia opłaconego Allegro Pay, pokrywa on zakup i kupujący nie musi go już spłacać.
W takim przypadku nie otrzymujesz go na konto, ale nie masz tego zakupu do spłaty w Panelu.
Jeśli zdążyłaś spłacić ten zakup w Allegro Pay, to powstała nadpłata, czy w Panelu Allegro Pay masz uzupełniony numer konta do wypłaty nadpłat ("opcje" > "zarządzanie nadpłatami")?
Jeśli tak, albo uzupełniłaś go teraz, napisz proszę do nas za pomocą formularza kontaktowego, Doradca Allegro paty, po telefonicznej weryfikacji tożsamości będzie mógł to sprawdzić i Ci pomóc.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lucynka54
#7 Wielbiciel#

Dopiero teraz uzupełniłam nr konta w allegro pay do wypłaty nadpłat więc chyba trzeba czekać...

oznacz moderatorów