anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Moderator
Moderator
1 10 1,344

  AllegroSaveThePlanet.jpg
  

Światowy Dzień Oceanu został ustanowiony przez ONZ w roku 2009. To dobra okazja, aby bliżej przyjrzeć się podwodnemu światu i nagłośnić wsparcie na rzecz ochrony środowiska morskiego.

My ludzie, jesteśmy odpowiedzialni za wytwarzanie prawie 10 milionów ton plastikowych odpadów w skali roku, które w kolosalny sposób wpływają na życie tysięcy morskich stworzeń oraz roślin. Najbardziej znanym „morskim wysypiskiem” jest śmieciowa wyspa – Great Pacific Garbage Patch, która rozciąga się w północnej części Oceanu Spokojnego pomiędzy Hawajami, a Kalifornią o przypuszczalnej wadze prawie 3 milionów ton!

Z tego miejsca zachęcamy Was do podjęcia działań, choćby najprostszych. Segregacji odpadów, wybierania wielorazowych toreb, czy zredukowania plastikowych opakowań, na rzecz tych bardziej przyjaznych środowisku.

W Allegro wierzymy że każde, nawet najmniejsze działanie ekologiczne ma sens, bo wprawia w ruch następne. Uważamy, że warto być częścią tych działań, bo tworzą one jeden wielki mechanizm, który ma wpływ na kreowanie Świata.

Dlatego serdecznie zachęcamy Was do udziału w bezpłatnym kursie Akademii Allegro: 

Pakowanie paczek a zero waste - prowadzonym przez Katarzynę Wągrowską.

Sprawmy już teraz, aby świat stał się lepszym miejscem 🙂

63486b724097a15b9814f6f8e456.jpegunnamed.jpga284f04046e2b2864cc0da05f298.png

10 Komentarze
#14 Krzewiciel#

Czy planujecie w cennikach dostawy udostępnić ekologicznego przewoźnika gołąb pocztowy?

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wiecie jak najłatwiej dbać o środowisko? Wykorzystywać paczki/pudełka od sprzedawców przy własnej sprzedaży (pod warunkiem, że cokolwiek również sprzedajecie). Nic trudnego a jest EKO! 🙂

#12 Orędownik#

ciekawe jak pakowanie eko "upchnąć" do smarta XD

#13 Ambasador#

@__RPM_ Ci którzy mają parapet wiedzą, że gołąb nie jest zbyt ekologiczny. Lepszy jest koń.

Jeśli allegro wprowadzi, to ja się piszę na to 4 kończynami.

#14 Krzewiciel#

@akcesoria-net-pl  Ale za gołębia płacę garść ziarna i naparstek ziarna tym nie nażartym w allegro. Wysyłając koniem cały obrok i jeszcze prowizji garnek.

#13 Ambasador#

@__RPM_ Nie, nie. Miałem na myśli smart_konia.

#14 Krzewiciel#

@akcesoria-net-pl  Nie wiem jak Łyskowi wytłumaczą że ma chodzić za darmo.

#16 Inspirator#

ja mogę też taki kurs poprowadzić. U mnie w domu nie ma w zasadzie żadnych śmieci typu papier, tektura, folia, styropian itd. Wszystko co przychodzi do domu, wychodzi w paczkach do klienta. Mało tego proszę znajomych, żeby mi trochę tektur czy folii odkładali, to też wszystko się przerabia 🙂

#9 Pomysłodawca#

Nawet jak zapakuje w liścia z kapusty to jak klient nie kupi ze smartem to tego liścia obskubiecie. Korporacja nie oddycha i nie pije wody i za perę centów zasypalibyście te oceany plastikiem.

Zróbcie dla opakowań ekologicznych 0% prowizji od wysyłki i to zachęci do ekologii.

#18 Luminarz#

Uświadomcie klientów , najbardziej ekologiczne jest wtórne wykorzystanie kartonów . 

przecież każdy sprzedający otrzymuje towar w czymś z rególy w kartonach  i to powtórne ich wykorzystanie jest pro- ekologiczne . Ale... jest takie ,że klient wieki Pan pisze w komentarzu do transakcji ,, otrzymałem produkty w pudełku po pampersach !!!!! i za obsługę jedna gwiadka 😈