anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
cloudcloud
Były Moderator
Były Moderator
2 12 2,977

  AllegroSaveThePlanet.jpg
  

Światowy Dzień Oceanu został ustanowiony przez ONZ w roku 2009. To dobra okazja, aby bliżej przyjrzeć się podwodnemu światu i nagłośnić wsparcie na rzecz ochrony środowiska morskiego.

My ludzie, jesteśmy odpowiedzialni za wytwarzanie prawie 10 milionów ton plastikowych odpadów w skali roku, które w kolosalny sposób wpływają na życie tysięcy morskich stworzeń oraz roślin. Najbardziej znanym „morskim wysypiskiem” jest śmieciowa wyspa – Great Pacific Garbage Patch, która rozciąga się w północnej części Oceanu Spokojnego pomiędzy Hawajami, a Kalifornią o przypuszczalnej wadze prawie 3 milionów ton!

Z tego miejsca zachęcamy Was do podjęcia działań, choćby najprostszych. Segregacji odpadów, wybierania wielorazowych toreb, czy zredukowania plastikowych opakowań, na rzecz tych bardziej przyjaznych środowisku.

W Allegro wierzymy że każde, nawet najmniejsze działanie ekologiczne ma sens, bo wprawia w ruch następne. Uważamy, że warto być częścią tych działań, bo tworzą one jeden wielki mechanizm, który ma wpływ na kreowanie Świata.

Dlatego serdecznie zachęcamy Was do udziału w bezpłatnym kursie Akademii Allegro: 

Pakowanie paczek a zero waste - prowadzonym przez Katarzynę Wągrowską.

Sprawmy już teraz, aby świat stał się lepszym miejscem 🙂

63486b724097a15b9814f6f8e456.jpegunnamed.jpga284f04046e2b2864cc0da05f298.png

12 Komentarze
oznacz moderatorów