anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śpiewający kaktus dla DZIECI

Client:57252138
#1 Nowicjusz#

Mam takie pytanie , kupiłam śpiewającego kaktusa dla dziecka , śpiewa piosenki w 3ch językach i jednym z nim jest po polsku. Jak usłyszałam ta piosenkę byłam w szoku. Jakaś piosenka typu RAP, w ten piosence piosenkarz klnie , śpiewa ze ma 5gr (proszku) i ze chce skończyć swoje życie. Jak tak można takie coś sprzedawać dla dzieci ? Po sprawdzeniu w internecie pani w Ameryce była w telewizji bo jest Polka która kupiła kaktusa swojemu wnukowi i sama była w szoku co usłyszała. Jak można skontaktować się z kimś na Allegro żeby usunął ta zabawkę 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak śpiewa jak piszesz to dziecku jako kołysanka nie posłuży .Być może twórcy tej zabawki też po jakimś proszku .Allegro powinno zająć się taką formą zabawki .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

https://www.youtube.com/watch?v=9ZIGaN61Trk   😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:57252138 

  A daj link do aukcji? Na większości jest info, że zawiera takie treści :

Zabawka posiada niecenzuralną piosenką nie odpowiednią dla dzieci / osób niepełnoletnich.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57252138 dziękuję za Twoje zgłoszenie! W ofercie była informacja, że piosenka w języku polskim zawiera wulgaryzmy. Jednak po weryfikacji została usunięta, ponieważ powinna być wystawiona w innej kategorii np. zabawne gadżety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@la_nika To nie lepiej było przenieść ofertę do innej kategorii zamiast ją usuwać sprzedającemu? Przecież macie taką możliwość. Takie oferty zamykacie czy usuwacie z serwisu kasując statystyki?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM dział, który zajmuje się weryfikacją ofert podjął taką decyzję, więc miał podstawy, aby zadziałać w ten sposób. Przykro mi, ale nie mogę udzielić więcej informacji na ten temat.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów