anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

1 przedmiot 2 paczkomaty

3Maluch
#8 Zapaleniec#

Dokonałam zakupu i wpisałam adres paczkomatu w mieście X gdzie spędzam urlop .

Następnie kupiłam ten sam przedmiot do miasta Y.

Wysyłki spełniają kryteria Smart. KAZDA powyzej 40zł.Suma łączna za wysyłkę mniejsza niż 40

Allegro w zakładce kupione zawsze łączy te wysyłki.Sprzedający odmawia wysłania do 2 miast.Żąda dodatkowych opłat.

To są dwa oddzielne zamówienia a allegro pewnie łączy celem sprawdzenia łącznej kwoty za wysyłkę 1 przedmiotu.

Nigdy nie było problemu ,zwykle tak zamawiam i wysyłka idzie do 2 paczkomatów...

O namówieniu sprzedającego,zeby napisał do Allegro pytanie jak to technicznie zrobic-mowy nie ma...

 

 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli są to dwa oddzielne zakupy i każdy z osobna spełnia warunki Smart, to sprzedawca nie może żądać żadnych dopłat. Rozpocznij Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Dokładnie, tak jak piszą @xyz96 oraz @LEW433.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@3Maluch Sprzedawca musi ci wysłać każdą z osobna na ten adres który chcesz.

oznacz moderatorów

3Maluch
#8 Zapaleniec#

Niestety korzystalam z internetu w pociągu.Nie udalo się dokonac platnosci za pierwszym razem -stracilam zasięg.

Potem zaznaczyłam kilka zamówien i zrobiłam platnośc zbiorczą  i podobno w tym problem.

Anulowałam częsc zamówienia.Zaplaciłam raz jeszcze;)

Co najmniej 40 zamówień robiliśmy w 2 miejsca.Nigdy nie bylo problemu.Nie raz nie udało się zapłacic za pierwszym razem.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Trudno tu ocenić, jak dokładnie przebiegała ta transakcja, czy te dwie paczki w dwóch zakupach z jedną płatnością  kwalifikowały się do wysyłki pod dwa adresy. Wyjaśniaj to w Dyskusji. Pracownik Allegro ma wgląd w Twoje zakupy i się wypowie.

oznacz moderatorów