anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[13.11.2023] Nie można wybrać punktu odbioru paczkomatu/automatu One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tehanu4
#1 Nowicjusz#

Jak wyżej, zmarnowany czas na sprawdzanie dlatego

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59
KALIGAS
#1 Nowicjusz#

BRAK MOŻLIWOŚCI WYBORU PACZKOMATU

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego?

oznacz moderatorów
PelzaK1
#9 Pomysłodawca#

Nie działa mapa z wyborem jakiegokolwiek punktu odbioru. Punkty nie wyświetlają się do wyboru.

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#11 Animator#

Dalej nic nie działa. Znalazłem fajną aukcję i nie mogę jej kupić. Jutro zapewne jakiś mongoł mnie wyprzedzi i uniemożliwi mi zakup. Allegro one box to więcej nie działa niż działa. Na aukcjach powinien być wymóg aby sprzedawcy nie udostępniali tylko one boxów bo to paczkomaty z masą błędów.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- Nie we wszystkich miastach dostępne są automaty Allegro One: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:65921431
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wybrać punkty odbioru

 

oznacz moderatorów
zulekzul2
#7 Wielbiciel#

wiadomo kiedy naprawią ten problem? muszę pilnie złożyć zamówienie

oznacz moderatorów
Client:65921431
#7 Wielbiciel#

Nie wiadomo 

oznacz moderatorów
jusiakr
#1 Nowicjusz#

Po wybraniu metody dostawy na mapie nie pojawia się żaden paczkomat/allegro box/punkt odbioru Ruchu etc. czy to jakaś awaria oprogramowania?

oznacz moderatorów
NorthWesterN
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem. Żaden paczkomat nie jest dostępny a w okolicy mam kilka.

oznacz moderatorów
-suskind-
#8 Zapaleniec#

To samo u mnie

oznacz moderatorów
milkaczoko
#1 Nowicjusz#

Screenshot_20231113-085523.png

Nie mogę wybrać paczkomatu, nie ma sugerowanych a przy próbie wyboru z mapy wczytuję się mapa z komunikatem że bie wczutaly się wszystkie punkty odbioru. Problem w tym, że nie wczytuję się żaden paczkomat w całej Polsce. Chciałam zamówić coś u dwóch roznych sprzedawców i w obu przypadkach jest dokładnie tak samo. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia! Obecnie mamy problem z wyborem paczkomatów, automatów paczkowych i punktów odbioru na formularzu dostawy. 
Pracujemy już nad rozwiązaniem, dam znać, gdy tylko otrzymam informację, że problem już nie występuje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SDOBRASZ
#8 Zapaleniec#

Pani Moderatorko - powiadomienie o awarii jako "mamy rozwiązanie" brzmi śmiesznie. Jakie to rozwiązanie?

oznacz moderatorów
VanDerAshen
#7 Wielbiciel#

niby faktycznie oznaczenie problemu jako rozwiązanego wygląda dziwnie ale ma sens o tyle, że problem jest rozpoznany trwa akcja ratunkowa i nie sensu dodawać nowych zgłoszeń tylko poczekać 🙂

U mnie już zadziałało

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SDOBRASZ dokładnie tak jak wskazał @VanDerAshen 🙂
Oznaczam moją wiadomość jako rozwiązanie, aby każda osoba wchodząca do tego wątku z takim samym problemem widziała, że wiemy o nim i pracujemy nad rozwiązaniem, inaczej musiałaby szukać na trzech stronach wypowiedzi osoby z Allegro 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:94099688
#7 Wielbiciel#

Chcę wybrać sposób dostawy, ale nie ma na mapie żadnych punktów odbioru paczkomaty impost? Nie mogę kontynować zakupy...Co robić?

oznacz moderatorów
Sylwor29
#1 Nowicjusz#

U mnie dokładnie to samo.

Nie mogę wybrać żadnego punktu odbioru.

oznacz moderatorów
peter2906
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo . Nie mogę zaznaczyć dostawy na paczkomaty , które nawet nie są pokazywane na mapce .

oznacz moderatorów
cysiekw
#1 Nowicjusz#

Popsuli, allegro albo inpost. Nie działa ani przez www ani przez mobilną aplikację, czekamy 😕

oznacz moderatorów