anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[13.11.2023] Nie można wybrać punktu odbioru paczkomatu/automatu One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tehanu4
#1 Nowicjusz#

Jak wyżej, zmarnowany czas na sprawdzanie dlatego

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59
KALIGAS
#1 Nowicjusz#

BRAK MOŻLIWOŚCI WYBORU PACZKOMATU

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego?

oznacz moderatorów
PelzaK1
#9 Pomysłodawca#

Nie działa mapa z wyborem jakiegokolwiek punktu odbioru. Punkty nie wyświetlają się do wyboru.

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Dalej nic nie działa. Znalazłem fajną aukcję i nie mogę jej kupić. Jutro zapewne jakiś mongoł mnie wyprzedzi i uniemożliwi mi zakup. Allegro one box to więcej nie działa niż działa. Na aukcjach powinien być wymóg aby sprzedawcy nie udostępniali tylko one boxów bo to paczkomaty z masą błędów.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@-PRORIDE- Nie we wszystkich miastach dostępne są automaty Allegro One: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas

oznacz moderatorów
Client:65921431
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wybrać punkty odbioru

 

oznacz moderatorów
zulekzul2
#7 Wielbiciel#

wiadomo kiedy naprawią ten problem? muszę pilnie złożyć zamówienie

oznacz moderatorów
Client:65921431
#7 Wielbiciel#

Nie wiadomo 

oznacz moderatorów
jusiakr
#1 Nowicjusz#

Po wybraniu metody dostawy na mapie nie pojawia się żaden paczkomat/allegro box/punkt odbioru Ruchu etc. czy to jakaś awaria oprogramowania?

oznacz moderatorów
NorthWesterN
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem. Żaden paczkomat nie jest dostępny a w okolicy mam kilka.

oznacz moderatorów
-suskind-
#8 Zapaleniec#

To samo u mnie

oznacz moderatorów
milkaczoko
#1 Nowicjusz#

Screenshot_20231113-085523.png

Nie mogę wybrać paczkomatu, nie ma sugerowanych a przy próbie wyboru z mapy wczytuję się mapa z komunikatem że bie wczutaly się wszystkie punkty odbioru. Problem w tym, że nie wczytuję się żaden paczkomat w całej Polsce. Chciałam zamówić coś u dwóch roznych sprzedawców i w obu przypadkach jest dokładnie tak samo. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia! Obecnie mamy problem z wyborem paczkomatów, automatów paczkowych i punktów odbioru na formularzu dostawy. 
Pracujemy już nad rozwiązaniem, dam znać, gdy tylko otrzymam informację, że problem już nie występuje. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
SDOBRASZ
#8 Zapaleniec#

Pani Moderatorko - powiadomienie o awarii jako "mamy rozwiązanie" brzmi śmiesznie. Jakie to rozwiązanie?

oznacz moderatorów
VanDerAshen
#7 Wielbiciel#

niby faktycznie oznaczenie problemu jako rozwiązanego wygląda dziwnie ale ma sens o tyle, że problem jest rozpoznany trwa akcja ratunkowa i nie sensu dodawać nowych zgłoszeń tylko poczekać 🙂

U mnie już zadziałało

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SDOBRASZ dokładnie tak jak wskazał @VanDerAshen 🙂
Oznaczam moją wiadomość jako rozwiązanie, aby każda osoba wchodząca do tego wątku z takim samym problemem widziała, że wiemy o nim i pracujemy nad rozwiązaniem, inaczej musiałaby szukać na trzech stronach wypowiedzi osoby z Allegro 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:94099688
#7 Wielbiciel#

Chcę wybrać sposób dostawy, ale nie ma na mapie żadnych punktów odbioru paczkomaty impost? Nie mogę kontynować zakupy...Co robić?

oznacz moderatorów
Sylwor29
#1 Nowicjusz#

U mnie dokładnie to samo.

Nie mogę wybrać żadnego punktu odbioru.

oznacz moderatorów
peter2906
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo . Nie mogę zaznaczyć dostawy na paczkomaty , które nawet nie są pokazywane na mapce .

oznacz moderatorów
cysiekw
#1 Nowicjusz#

Popsuli, allegro albo inpost. Nie działa ani przez www ani przez mobilną aplikację, czekamy 😕

oznacz moderatorów