anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

2 razy kurier DPD nie doniósł przesyłki pisząc,żę mnie nie zastał/było to 15 i 17 czerwca2022/

Client:85686298
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:85686298 a faktycznie Cię nie było ? U mnie DPD jeździ 12-14 więc nie korzystam z ich usług bo zostawiają w punkcie jak nikogo nie zastali, sprawdź w systemie czy nie ma w Punkcie DPD, jak nie będzie i wróciła pisz do sprzedawcy niech reklamuje nienależyte wykonanie usługi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:85686298 Za towar jeżeli kup konsumencki do chwili dostarczenia odpowiada sprzedający więc pisz do niego, skoro byleś a nie dostarczył przesyłki.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@LEW433 
... odpowiada sprzedający więc pisz do niego, skoro byleś a nie dostarczył przesyłki.

Sprzedający nie dostarcza przesyłek. Przesyłki dostarcza przewoźnik (kurier).
Sprzedający odpowiada (o ile zakup był konsumencki) tylko za ew. uszkodzenie lub utratę rzeczy - do chwili jej wydania.
Jednak w tej sytuacji przesyłka z rzeczą nie została jeszcze uznana przez przewoźnika ani za uszkodzoną, ani za utraconą.

 

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dotarła?🤔nie!

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433  W trackingu też można znaleźć, co dzieje się z paczką, gdzie oczekuje, zamiast zawracać gitarę sprzedawcy 😉

Wiola
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie każdy umie, wie i nie musi, ale może.😊

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Ktoś, kto potrafi zrobić zakupy na Allegro i obsługuje komputer miałby problem wejść na stronę śledzenia przesyłek? 

Wiola
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Nadawałem DPD większą paczkę w punkcie pickup we wtorek o 16. Niestety kurier był tego dnia w tym punkcie wcześniej i myślałem, że paczka normalnie w takim razie wyjdzie w środę. Nic bardziej mylnego, dopiero dzisiaj po 12 pojechała na sortownię.

Jak jest święto w trakcie tygodnia to DPD działa jak chce, to już chyba druga taka sytuacja.

I teraz paczka będzie tkwiła na sortowni dwa dni zamiast być już u klienta w domu 😕

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Client:85686298

Zamiast czekać na kuriera i tracić czas, lepiej zamówić do punktu DPD pick up. Jest ich coraz więcej ,😊

Instalujesz apkę DPD i wygodnie nadajesz i zapewnie odbierasz. 

Nadałam kilka dni przesyłkę do Litwy i poszło gładko 😊 Teraz czekam na nadejście upominku na Dzień Ojca ☺️

Wiola
oznacz moderatorów