anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

200 monet - brak po 4 dniach

imovanefirma
#8 Zapaleniec#

Wykonałem transakcje zgodne z regulaminem a monet brak. Dlaczego?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@imovanefirma Jeżeli zgodnie z regulaminem i monet nie ma, napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Oddadzą Ci.

Wcześniej sprawdź, czy monet nie musisz odebrać w jakiś sposób, bo automatycznie mogą nie wchodzić. Allegro często stosuje taką metodę przyznawania.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@imovanefirma Monety niestety nie mogą zostać naliczone, ponieważ nie zostały spełnione warunki promocji. Zgodnie z regulaminem z promocji można skorzystać, jeśli zawarło się jedną transakcję na Allegro o wartości co najmniej 400 złotych. Na tym koncie pojawiło się kilka transakcji na mniejsze kwoty. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

imovanefirma
#8 Zapaleniec#

Mam jeszcze szansę jeśli wykonam transakcje za ponad 400 zł?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@imovanefirma,  jeśli w okresie trwania promocji zrobisz kilka zakupów lub przynajmniej jeden na min. kwotę 400 zł, skorzystasz z programu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

imovanefirma
#8 Zapaleniec#

Proszę o potwierdzenie, że zrobiłem już kilka zakupów za ponad 400 zł, ale przez przeoczenie nie było tego jednego za ponad 400, moja wersja promocji skończyła się kilka dni temu, teraz jest nowa i jeśli dokupię coś za ponad 400 zł to dostanę 200 monet?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@imovanefirma  Wcześniej zrobiłeś zakupy przed okresem promocji (ostatni zakup jest z 14 lipca, wcześniejsze z 12 i 13 lipca) i nie była to jedna płatność. Promocja trwa od 19 lipca do 8 sierpnia 2021 roku. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 200 monet musisz dokonać jednej transakcji kupna na Allegro kontem firmowym za minimum 400 zł . Możesz też zrobić więcej zakupów, za które łączna kwota wyniesie co najmniej 400 zł, ale płatność za te transakcje musi nastąpić w tym samym czasie przy użyciu Usługi Płatności. Pamiętaj też, że za te zakupy musi być wystawiona faktura VAT i podany NIP. Jeśli spełnisz te warunki to tak - otrzymasz monety

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

imovanefirma
#8 Zapaleniec#

Ale w regulaminie jest

Promocja przeznaczona jest dla klientów, którzy zarejestrują Konto Firma lub posiadają już aktywne Konto Zwykłe i w okresie Promocji przekształcą je na konto Firma.

A konto było zarejestrowane przed 19 lipca stąd wątpliwości czy wejdą monety czy nie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@imovanefirma Skonsultowałam Twoją sprawę jeszcze raz i masz rację. Promocja jest dla klientów, którzy zarejestrują konto po 19 lipca, a Twoje konto zostało zarejestrowane wcześniej. Bardzo mi przykro i najmocniej Cię przepraszam, nie chciałam wprowadzić Cię w błąd 😞 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów