anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot paczki, urlop sprzedającego. Co w takim przypadku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bartesp
#7 Wielbiciel#

Wykonałem wczoraj zwrot w formule allegro smart. Umieściłem paczkę w paczkomacie,  i po jakimś czasie sprzedający napisał mi, że tej paczki nikt nie odbierze przez 2 tygodnie bo jest na urlopie. Co w takim przypadku?

Pozdrawiam
Bartosz

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@bartesp Ciebie to nie interesuje, to problem sprzedawcy. On ma obowiązek paczkę odebrać i żaden urlop na Allegro go z tego obowiązku nie zwalnia. Gdyby nie odebrał i paczka wróci, Ty też jej nie odbieraj. Sprzedawca będzie miał dodatkowy kłopot, bo będzie musiał Ci oddać pieniądze po zwrocie towaru (odstąpieniu od umowy) i dodatkowo szukać swojej paczki. Gdyby pojawił się problem ze zwrotem wpłaty, napisz tu ponownie lub otwórz Dyskusję i poproś o pomoc Allegro; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
bartesp
#7 Wielbiciel#

Napisałem do allegro w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Sprzedający mi odpisał, że trudno najwyżej poleży paczka w sortowni inpostu. Ciekawe tylko jak ze zwrotem pieniędzy będzie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

bartesp sprzedawca musi zwrócić Ci środki najpoźniej 14-tego dnia od odstąpienia od umowy , jeśli będą problemy zapraszamy na forum ponownie . Tak poza nawiasem , dla spokojnści  , nadaj paczkę najpoźniej jak możesz i o nic się nie martw .

oznacz moderatorów
bartesp
#7 Wielbiciel#

Paczkę już włożyłem do paczkomatu a potem mi dopiero napisał żebym poczekał

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

bartesp nic się nie martw , powien Cię powiadomić wcześniej , teraz to jego problem , aaale z kurierem jak się dobrze żyje to problemu z przetrzymaniem paczki nie będzie .

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bartesp, nie masz się czym przejmować - urlop sprzedającego nie jest Twoim zmartwieniem. Oczywiście w takiej sytuacji zawsze warto ustalić ze sobą ewentualne szczegóły, natomiast nie jest to Twoim obowiązkiem. Gdybyś napotkał w tej sprawie jakieś dodatkowe problemy (np. brak zwrotu środków na czas), daj, proszę, znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów