anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za promocje z goodie

majka16marta
#7 Wielbiciel#

Skorzystałam z promocji goodie +100 monet za 3 zakupy z Allegro pay. Zrobiłam te transakcje i żadnych monet nie widze jeszcze na swoim koncie. 
czy on jeszcze przyjdą? Czy ktoś mnie wprowadził w błąd?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@majka16marta Sprawdź dokładnie regulamin promocji. Najczęściej trzeba monety odebrać, same się nie pojawią. Sprawdź też daty, być może czas na odebranie już minął.

oznacz moderatorów

majka16marta
#7 Wielbiciel#

A jak odebrać monety?

ludzie już pytali goodie o co chodzi ze nie ma monet i taka była ich odpowiedz:

Prosimy o kontakt z Allegro.pl, który zweryfikuje przyznanie monet.

czy wie ktoś jak mam podjąć ten kontakt z Allegro?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@majka16marta, chodzi o tę promocję?Zrzut ekranu 2021-07-23 o 15.57.08.png

Monety za promocję zostają przyznane do 3 dni po zakupie. Masz 14 dni, by potwierdzić ich odbiór w zakładce Monety. Potwierdzenie odbioru Monet opisaliśmy w regulaminie promocji:

Użytkownik, który chce przystąpić do Promocji powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta pod adresem https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety wybierając przycisk "Odbierz" w terminie 7 dni kalendarzowych od spełnienia poszczególnych warunków wskazanych w §3 ust. 2, tj. odrębnie za dokonanie pierwszego, drugiego i trzeciego zakupu Towaru w Serwisie z Odroczoną płatnością dla Firm. Z chwilą odbioru Monet promocyjnych przez Użytkownika tym samym potwierdza on swoje uczestnictwo w Promocji i akceptuje warunki Regulaminu, stając się Uczestnikiem Promocji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów