anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

24/02/2021 problem z logowaniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
hadle
#8 Zapaleniec#

Właśnie chciałem się zalogować i nic z tego ,postanowiłem iść drogą zmiana hasła czyli że zapomniałem ale dochodzę do momentu wpisania maila i klikam wyślij , jednak nie wysyła .W dodatku jestem pewien swojego hasła . Jednak nawet próba zmiana nie idzie . Przeglądarka google chrome gdzie zawsze wszystko działało.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Zmień, wyczyść przeglądarkę. Jeśli to nie pomoże, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2ea3623d-9fc0-4faa-8318-6fa96559c12a

oznacz moderatorów
hadle
#8 Zapaleniec#

Dzięki za zainteresowanie ale właśnie tam też nie mogłem napisać bo nie wysyłało wiadomości.

oznacz moderatorów
hadle
#8 Zapaleniec#

Sam sobie odpowiem bo wszedłem właśnie tutaj aby napisać o problemie i wtedy przeszedłem na allegro normalnie i odpaliło bez problemów i zmiany hasła , dziwne to .Chyba trzeba przeskanować komputer.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@hadleBrawo TY 😆

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@hadle Czasem wystarczy zresetowanie przeglądarki lub usunięcie plików cookie klikając kłódkę w pasku adresu zobaczysz pliki cookie, kliknij je i usuń z allegro.pl. Czasem zresetowanie komputera pomoże bez grzebania w nim. Sprawdź też znaki czy wpisują się takie jak powinny, bo może masz caps lock lub zmianę klawiatury i zamianę Y na Z niechcący to zmieniając skrótem lewy CTRL+SHIFT.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów