anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[26.09] Mam problem z dodaniem załącznika JPG do dyskusji. Choć plik jest mniejszy niż 5MB...

MAMY ROZWIĄZANIE!
miczek.mk
#2 Obserwator#

Witam

Komputer PC z Windows10 ze wszystkimi aktualizacjami.

Mam problem z dodaniem załącznika JPG do dyskusji.

Załącznik jest mniejszy niż 5MB, sprawdzałem na kilku JPG o wielkościach od 0,4 MB do 0,8MB...

Otrzymuję informację na czerwono, że "Wystąpił problem z obsługą załączników".

Sprawdzone na przeglądarkach Microsoft Edge, Mozilla Firefox.

 

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37
DJ_KempeK
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Czy mają Państwo problem z dodaniem zdjęć do dyskusji? Gdy próbowałem otworzyć dyskusję i załączyć zdjęcia to widniała informacja, że nie odnaleziono takiego zakupu. Gdy założyłem dyskusję bez zdjęć to się utworzyła, ale nie można dodać zdjęć - widnieje informacja "wystąpił problem z obsługą załączników", próbowałem w formacie .jpg jak i .png 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DJ_KempeK spróbuj proszę wyczyścić pliki cookies oraz pamięć podręczną, a także sprawdź, czy problem występuje także w trybie incognito. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
DJ_KempeK
#2 Obserwator#

Nie pomaga, nadal to samo. Wcześniej próbowałem wysłać zarówno telefonem jak i z PC.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@DJ_KempeK CW bardziej służy do korespondencji a nie jak masz problem ze sprzedającym, dyskusja jest dla kupującego lepsza masz tam pomoc Allegro itd, tam to możesz zapytać przed otwarciem dyskusji.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ot i w tym całe sedno Kiciuś , aby umieć potraktować sprzedawcę jak człowieka , a ten zwykle odwdzięczy się przynajmniej tym samym .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DJ_KempeK nie , nigdy nie miałem probleu , a...... może dlatego  ,że problemy z zakupami prawie zawsze rowiązuję ze sprzedawcą przez CW 

oznacz moderatorów
DJ_KempeK
#2 Obserwator#

Hm, wybacz, ale co to CW?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DJ_KempeK nawet nie wiesz co to jest CW.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Centrum Wiadomości 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DJ_KempeK CW to centrum wiadomości. Znajdziesz je w prawnym, górnym rogu, obok dzwoneczka z powiadomieniami. Mam jeszcze jedno pytanie, jak duży rozmiar miało zdjęcie, które próbujesz dodać w dyskusji? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
DJ_KempeK
#2 Obserwator#

Próbowałem w kilku formatach i rozmiarach. Zarówno 137kb, jak i nieco ponad 2mb. Generalnie każde z nich miało poniżej 5mb

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DJ_KempeK podeślij mi proszę zrzuty całego swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną oraz przykładowe zdjęcie jakie chcesz dodać na adres: spolecznosc@allegro.pl. Przekażę je do sprawdzenia do działu technicznego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@DJ_KempeK Jaki format mają zdjęcia?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@miczek.mk czy możesz przesłać mi zrzuty całego swojego ekranu wraz z tym komunikatem i widoczną datą i godziną? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
miczek.mk
#2 Obserwator#

allegro_problem.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@miczek.mk dziękuję, przekazałam już Twój zrzut do zespołu technicznego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kamcia_waw
#7 Wielbiciel#

Witam, nie mogę dodać żadnego załącznika w dyskusji, żeby sprzedający widział jaki towar mi wysłał, nie działają w .jpeg, nie działa .pdf, próbowałem z kilku przeglądarek, IOS, nic ciągle komunikat "Wystąpił problem z obsługą załączników", ktoś też ma taki problem ??

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kamcia_waw tak, dostałam potwierdzenie, że to problemy po naszej stronie, dlatego bardzo Cię przepraszam za utrudnienia. Czy możesz przesłać mi zrzut całego swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną oraz tym komunikatem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kamcia_waw
#7 Wielbiciel#

kamcia_waw_0-1695750724597.png

A próby od godz 19.

oznacz moderatorów