anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

(28.02-01.03) płatność za zakup z velobanku

MAMY ROZWIĄZANIE!
Propek1234
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem od dnia wczorajszego z zakupem i płatnością z banku velobak sprawdzałem z innym bankiem ( ing) i dzisiaj udało mi się z niego dokonać zakupu a z velobank nie mogę proszę o informacje co może być tego przyczyną 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Propek1234 Po naszej stronie nie odnotowaliśmy żadnych problemów, dlatego skontaktuj się proszę w tej kwestii bezpośrednio z VeloBank. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Propek1234
#1 Nowicjusz#

ok dzięki 

oznacz moderatorów
Paulina834
#8 Zapaleniec#

Witam. Nie mogę za nic zapłacić co chce kupić na Allegro. Mam Velo Bank w banku nic się nie dzieje a z innej strony internetowej zapłaciłam bez problemu. A tutaj jak mnie przerzuca na stronę banku to wyskakuje komunikat przepraszamy coś poszło nie tak.. czy to problem z platformą Allegro?

oznacz moderatorów
arek0406y
#7 Wielbiciel#

Co się dzieje z tym ferelnym allegro. Velobank nie działa. Jak robić zakupy na tej platformie? Allegro nie "przerzuca" na stronę velobank "przepraszamy, coś poszło nie tak"

oznacz moderatorów
wuu95
#7 Wielbiciel#

Mam problem z płatnością na allegro z velobankiem,nie można zapłacić.

oznacz moderatorów
Client:37601865
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Od wczoraj mam kłopot z płatnością za zakup poprzez VeloBank. Płatności z innych platfor sprzedażowych działają poprawnie z VeloBankiem. Proszę o pomoc

 

oznacz moderatorów
kopa128
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, mam ten sam problem od wczorajszego wieczora, zakup z Velo banku kończy się niepowodzeniem na stronie banku. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Propek1234 @arek0406y @kopa128 @Paulina834 @Client:37601865 problemy z bramką tego banku występowały wczoraj, natomiast dziś nie odnotowaliśmy problemów po naszej stronie. Dlatego bardzo proszę o bezpośredni kontakt z VeloBankiem w tej sprawie.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MAKAROKA63
#7 Wielbiciel#

Problem z velobank występuje również dzisiaj, cały dzień...

oznacz moderatorów
Edmunduss
#2 Obserwator#

Problem w płatności z użyciem przelewu z VeloBank-u nadal istnieje (godzina 21:30 28. lutego 2023).

Problem występował już wczoraj (27. lutego) i próbowałem wykonać przelew kilka razy za pomocą VeloBanku - skutek taki sam.

Jeżeli to nie problem po stronie Allegro, to może warto, żeby inżynierowie allegro założyli ticket do vendora (pośrednika) płatności jakim jest PayU?

oznacz moderatorów
west175
#7 Wielbiciel#

Płatność o 11 i dalej ten sam problem, do tego nie ma już opcji anuluj płatność by zmienić bank a trzeba cały zakup anulować, więc wielka lipa bo u sprzedawcy znika ze stanu i nie da się znów kupić, tragedia 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Edmunduss @MAKAROKA63 @wuu95 @Propek1234 @arek0406y skonsultowaliśmy tę sprawę z operatorem i otrzymaliśmy odpowiedź, że nie mają sygnałów ze strony VeloBanku ani technicznych zgłoszeń, dlatego ponownie poproszę o kontakt z bankiem w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Daniel1378
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, sam mam problem z płatnościami przez VeloBank, problem który zauważyłem jest od dnia 27.02. 2023r. Napisałem dziś rano wiadomość do VB i dostałem odpowiedź, że " problem jest im znany i pracują nad prawidłowym działaniem szybkich przelewów" .  Jest więcej takich osób z istniejącym problemem. Ciekawe jak długo potrwa naprawa ze strony VB ?

oznacz moderatorów
amaras1
#7 Wielbiciel#

Witam, też próbowałem cały wieczór dokonać płatności na Allegro przez Velobank,ale cały czas "przepraszamy coś poszło nie tak".  Zgłaszałem sprawę do Velobank.Dzisiaj rano o 9.56 Pani odpisała że "Przepraszam Pana za zaistniałą sytuację. Odnotowaliśmy chwilowe utrudnienia w działaniu zakładki bankowości internetowej. Sytuacja jest nam znana i pracujemy nad jej rozwiązaniem. Jednak nie znam daty ich usunięcia."

oznacz moderatorów
arek0406y
#7 Wielbiciel#

też zgłosiłem do velobank, ale osobiście. Kiwali głowami i nie mogą nic więcej zrobić, niż zgłosić problem. Mówią, że może potrwać 10 dni nawet

oznacz moderatorów
west175
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem od wczoraj bank Velo 

oznacz moderatorów
dida1979
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Wczoraj w godzinach popołudniowych dostaliśmy potwierdzenie od VeloBank i operatorów PayU i Przelewy24, że rzeczywiście mogły występować problemy z płatnościami. Dzisiaj błąd jest już naprawiony i Velo Bank jest ponownie dostępny w opcjach zapłaty. Gdyby występowały u Was jeszcze jakiekolwiek nieprawidłowości, prosimy o sygnał i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów