anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

5 Monet za zainstalowanie aplikacji Allegro na telefonie

MAMY ROZWIĄZANIE!
PerPanicz
#7 Wielbiciel#

Cześć,

pytanie kieruję do osób, które skorzystały z promocji na 10 Monet za zainstalowanie i pierwszy zakup w aplikacji mobilnej Allegro, trwającej od 17 maja do 12 czerwca 2022 roku.

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie, promocji podlegają osoby, które nie dokonały żadnego zakupu poprzez aplikację mobilną od 1 maja 2021 roku do 30 kwietnia 2022 roku. Według tego zapisu powinienem się kwalifikować, gdyż nie tylko nie dokonałem żadnego zakupu w tym okresie, to nigdy wcześniej nie korzystałem z tej aplikacji.

Po zalogowaniu kliknąłem w przycisk [odbierz 5 Monet na start] na stronie głównej i zostałem uraczony informacją, że ofercie podlegają nowi użytkownicy, a stan moich Monet się nie zmienił. Wiem, że dodatkowe 5 Monet za zakup mogę odebrać dopiero po zakończeniu 1 dnia roboczego od opłacenia zakupu. Podobnej informacji nie ma jednak w przypadku Monet za skorzystanie z aplikacji – tak jakby miały pojawić się natychmiastowo.

Stąd też moje pytanie: czy powinienem dać sobie na wstrzymanie i zaczekać aż Monety zostaną doładowane, czy skontaktować się z supportem Allegro?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

@PerPanicz Jeżeli dostałeś informację że ofercie podlegają nowi użytkownicy to tak jakbyś nie był nowy. Oczywiście w takich promocjach monety się odbiera ale w tej sytuacji bym pytał: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
PerPanicz
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

W takim razie skontaktuję się jutro z Allegro. Może uda się jakoś rozwiązać tę sytuację, zwłaszcza że w sekcji "Monety" cały czas widnieje reklama/informacja związana z pierwszym zainstalowaniem i zakupem w aplikacji Allegro.

Nie wiem, czy jest ona widoczna u każdego, aczkolwiek jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości – nigdy wcześniej nie korzystałem z aplikacji, ani nie dokonałem żadnego zakupu w wyznaczonym okresie przez przeglądarkę desktopową lub inną drogą.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PerPanicz Cześć 🙂 Warunkiem naliczenia kolejnych 5 monet jest zakup w Aplikacji za minimum 40 złotych, a ja takiego nie widzę na Twoim koncie. Sprawę 5 monet za zainstalowanie aplikacji skonsultuję i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PerPanicz
#7 Wielbiciel#

Olu,

dziękuję za odpowiedź i za przyjrzenie się mojej sprawie.

Jestem świadom, że warunkiem otrzymania 5 dodatkowych Monet jest zakup za minimum 40 złotych. W pierwszym poście wspomniałem o sposobie rozliczenia za opłacenie zamówienia, ale nie doprecyzowałem kilku szczegółów, m.in. że zakupu za powyższą kwotę jeszcze nie dokonałem. Chciałbym mieć pewność, że otrzymam te Monety, bo jeżeli przy pierwszym etapie nie zostały mi one naliczone, to sytuacja mogłaby się powtórzyć, gdyż system mógłby uznać, że nie podlegam promocji.

Czekam na kolejne wieści. 😉

oznacz moderatorów
PerPanicz
#7 Wielbiciel#

Nie wiem, czy to Twoja zasługa, ale punkty pojawiły się koncie! 🙌

Dziękuję Wam obojgu za pomoc.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PerPanicz Musieliśmy przyznać punkty ręcznie, ale są już na Twoim koncie. Polecamy się na przyszłość 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

@ko_alka   witaj, mam małą prośbę.  Nie mam obecnie apki Allegro ale wcześniej  miałam, nie pamiętam kiedy.  Mogłabyś sprawdzić, czy mogę skorzystać z promocji na 10 Monet za zainstalowanie i pierwszy zakup w aplikacji mobilnej Allegro, trwającej od 17 maja do 12 czerwca 2022 roku ?

Pozdrawiam 😘

oznacz moderatorów