anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aby kupić produkt na Allegro za 5 zł, muszę teraz mieć 10. ponieważ 5 usuniesz, a 5 zablokujesz

Client:108362527
#1 Nowicjusz#

Pytanie do Allegro. kto dał prawo ponownie odebrac 277 zł z mojego konta. 15 grudnia zapłaciłem za towar 277 zł. Gdyby na karcie nie było pieniędzy, nie mógłbym kupić, prawda?! Pieniądze zostały pobrane z konta. A wczoraj znów pobrali 277 zł, dlatego mam teraz minus, a pieniędzy nie mogę wykorzystać z konta. Dlaczego mam teraz czekać, aż się rozmyślisz i usuniesz odblokowanie?! To jakiś bałagan.
Po co zamawiam krem ​​rosyjskiej produkcji, płacę za niego, a tydzień później sprzedawca do mnie dzwoni i mówi, że Alegro blokuje towar z Rosji. Dlaczego nie od razu, NATYCHMIAST wskaż, że produktu nie można kupić. A komu poszło Ci lepiej? mi ?teraz nie mam towaru z Rosji, którego nie było w Polsce. Albo Do sprzedawcy, który karmi swoją rodzinę. Czy bojkotujesz zwykłych ludzi?! To sprzedawca śmietany zaatakował Ukrainę. Nieświadomy, uporządkuj swoje poglądy i uporządkuj wszystko na stronie. I zwróć mi pilnie pieniądze, bo na to liczę. Nie mam żadnych dodatkowych pieniędzy. Aby kupić produkt na Allegro za 5 zł, muszę teraz mieć 10. ponieważ 5 usuniesz, a 5 zablokujesz

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:108362527 powinno wrócić na konto do 3 dni roboczych 🙂 ale słabo to wygląda jak brakuje na chleb 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podwójna płatność wraca w ciągu 3dni samo. A jak ruski to tu na forum jest przedstawiciel co sprzedaje ruskie.

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Jak się za ostatnie pieniądze kupuje krem i nie zostaje nic na życie to może to dobra okazja żeby trochę zmienić priorytety 😉

A zwrot płatności na kartę może być księgowany nawet do 3 tygodni.

Błędy w systemach płatności się zdarzają i trzeba się z tym liczyć. Nikt specjalnie tego nie zrobił.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:108362527 Napisz proszę do nas w tej sprawie przez formularz. W wiadomości dodaj potwierdzenie obu transakcji z banku. Muszą to być dokumenty w formacie PDF. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów