anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AKTYWACJA KONTA BEZ KONTA BANKOWEGO

Tdmitrowicz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Proszę o Pomoc

 

Nie mogę aktywować konta Allegro

Nie posiadam konta w banku i nie mogę aktywować  za pośrednictwem innego konta bankowego

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

pulkownik66
#19 Nestor#

@Tdmitrowicz chcesz sprzedawać?- to musisz mieć konto bankowe i dane twoje,  muszą być takie same. konta bankowego i konta Allegro.

 

oznacz moderatorów

Tdmitrowicz
#7 Wielbiciel#

Nie chcę sprzedawać
Chcę jedynie kupować z płatnością przy odbiorze i mieć możliwość oceny SPRZEDAWCÓW 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tdmitrowicz do tego też musisz mieć konto dla ew, zwrotów środków .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie o to chodzi. Zwracane środki można wypłacać przekazem pocztowym. Allegro ograniczyło wystawianie ocen sprzedawcom na kilka sposobów w momencie likwidacji możliwości wystawiania kupującym negatywów odwetowych. Pełna aktywacja konta jest jednym z tych ograniczeń.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tdmitrowicz na tm forum nikt Ci nie pomoże . Musisz założyć konto bankowe na swoje dane . Innej drogi nie ma .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W takim razie nie aktywujesz. Dawniej była też możliwość aktywacji listem. Allegro wysyłało na adres domowy użytkownika list z kodem aktywacyjnym, ale opcję tę zlikwidowano.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Tdmitrowicz Nie musisz mieć konta, żeby tu kupować. Możesz to robić jako Niezarejestrowany. Kłopot pojawi się dopiero, kiedy zechcesz zwrócić towar. Rób przemyślane zakupy i będzie ok. Ja, przez 16 lat i setki, jeśli nie tysiące zakupów nigdy niczego nie zwróciłam, więc się da 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 No jak nie? A ta wędka, co źle Ci leżała w ręku?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Aaaaa, faktycznie 🙂 Na śmierć zapomniałam. Generalnie jednak robię przemyslane zakupy 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

WREDZIA-W1 wędka musi dobrze leżeć w ręce inaczej z przyjemności nici sealed

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mdrogeria W rzeczy samej 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nie martw się, bo jak widać są tacy, którzy nigdy nie zapominają i zawsze Ci przypomną😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Tylko pozazdrościć fenomenalnej pamięci 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1 No- to te mają taką pamięć, yyyyyy no te no mutanty, znaczy mamuty, ale one wyginęły/ no chyba żee/ i w ogóle to słonie.

Ale ciepło😁

oznacz moderatorów