anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aktywacja przelewy24

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Współpracujemy od jakiś 10 lat i nigdy nie musiałem dodatkowo dostarczać żadnych skanów dowodów, oświadczeń o zamieszkaniu czy też dodatkowych dokumentów rejestracyjnych moją działalność - bo JUŻ JE WCZEŚNIEJ DOSTARCZYŁEM, a teraz gdy wasz system cały czas mnie informował, że mam aktywować usługę Przelewy 24, bo są na nim jakieś fundusze których bez aktywacji nie możecie przelać, to informujecie mnie, że mój wniosek został odrzucony. Ludzie zacznijcie myśleć, nasze wzajemne usługi sięgają kwoty powyżej 500 zł/miesięcznie, więc nie będę wam nic dodatkowego dosyłał a już zwłaszcza skanów dokumentów. Chcecie to aktywujcie, nie chcecie to nie aktywujcie, ale przestańcie mnie denerwować, skoro nie potraficie tak ustawić systemu aby można było połączyć dwie wygrane aukcje od jednego sprzedającego.
Chcę jeszcze wspomnieć, że od 10 lat przelewacie należności na moje konto i nigdy nie było żadnych zastrzeżeń.

z poważaniem
Zdenko02

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

sealed sealed sealed

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@zdenko02 Jeśli masz JDG, to rzuć okiem tutaj https://www.facebook.com/allegro/posts/10156128811123108?comment_id=10156128838153108

"Obecnie osoby fizyczne oraz jednoosobowa działalność gospodarcza mogą zweryfikować swoje dane w usłudze Przelewy24 bez wysyłania skanu dowodu osobistego. Wystarczy, że w zakładce Saldo i wypłata środków, w oknie "wybierz pliki" klikniesz w opcję "Nie chcę przesyłać dokumentów". W kolejnym kroku wystarczy podać swoje dane i wysłać formularz do weryfikacji. To wszystko bez konieczności wysyłki jakichkolwiek skanów."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Owszem jest taka opcja, tylko owe dane to dane osobowe, nr.dowodu oraz PESEL. Cóż więcej potrzeba aby te dane wykorzystać niezgodnie z prawem. Mam znajomego który teraz spłaca kredyt którego nie brał, bo nie był przewidujący... Podobno podrobić dowód to teraz żaden problem... Allegro ma od dawna moje dane gdy rejestrowałem się jako firma, więc nie rozumiem dlaczego teraz chce je ponownie. Mnie to śmierdzi i tyle w tym temacie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zdenko02 Może są nieaktualne?

oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Gdyby były nieaktualne to bym zgłosił - nic się nie zmieniło.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@zdenko02 "Allegro ma od dawna moje dane gdy rejestrowałem się jako firma, więc nie rozumiem dlaczego teraz chce je ponownie." - to nie allegro chce Twoje dane, tylko raczej operator płatności.

"Operator płatności zobowiązany jest do stosowania środków bezpieczeństwa finansowego (zgodnie z Ustawą z 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu)."
https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wlaczyc-usluge-przelewy2...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Ale to Allegro mnie informuję, że jest kwota na koncie która nie może zostać przelana bez "owej weryfikacji" i bez problemu może zweryfikować z jakich kont przychodzą moje płatności. W takim przypadku [ tym bardziej, że nie chodzi tu o wielkie kwoty z pięcioma zerami ] powinni to załatwić pomiędzy sobą, bez potrzeby angażowania mojego czasu...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@zdenko02 Ja Cię rozumiem i wiem o co Ci chodzi, ale to nie ja wymyśliłem tę całą durną ustawę antyterrorystyczną, dzięki której jest m.in. obowiązek rejestrowania kart prepaid.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów