anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Box - powtórne awizo

Client:43597451
#8 Zapaleniec#

Czekam na paczkę do Allegro Boxu ALE000012DDDA60

Przesyłka była w drodze, zmieniła status na „powtórne awizo”.  Co to oznacza? Kiedy mogę spodziewać się paczki? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

A3dam
#19 Nestor#

@Client:43597451 
Może to oznaczać, że przesyłka już od pewnego czasu czeka na odbiór w automacie paczkowym.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43597451 Powtórne awizo oznacza, że przesyłki nie udało się jeszcze doręczyć. Mógł wystąpić problem z doręczniem lub kurier nie zdołał dotrzeć z paczką do punktu odbioru. Niestety UPS nie podaje przybliżonej daty doręczenia, dlatego nie mogę odpowiedzieć kiedy otrzymasz przesyłkę. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:43597451
#8 Zapaleniec#

Allegro Box jest obsługiwane przez UPS? Szkoda, że ta informacja nie widnieje nigdzie przy zakupie. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43597451 Allegro One Box i Punkty są obsługiwane przez UPS, allegro próbuje zrobić konkurencję InPostowi ale wychodzi kiepska reklama 😞  zamiast współpracować z inpostem i świadczyć usługi na wysokim poziomie szkodzi sobie i kupującym, sam kiedyś zrezygnowałem z umowy z UPS i nie mam zamiaru wracać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:43597451
#8 Zapaleniec#

Tak, to najgorsza firma kurierska z jaką do tej pory miałam do czynienia. Gdybym wiedziała wcześniej, wybrałabym normalny paczkomat, ale chciałam przetestować ten z Allegro. No trudno. Mam nauczkę i już wiem, ze nigdy więcej takiej wysyłki. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43597451 problem w tym że oni nie obsługiwali wcześniej paczkomatów a teraz mają widocznie systemy nie przystosowane i stąd takie komunikaty, jest sporo wątków podobnych do Twojego, paczki czasem kilka dni jadą do paczkomatu, wygląda jak by przy okazji lub jak mają więcej to dopiero rozwożą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów