anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro dyktuje paczkomat z którego mam skorzystać ??

Andzrej
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Nijak nie mogę zmienić paczkomatu InPOst na ten z którego zawsze korzystałem i który zawsze był u mnie domyślnym paczkomatem InPost .

Teraz Allegro każe mi odbierać paczkę z innego który uznał , że powinien być dla mnie dobry ???

Dzieje się tak na każdym etapie (przed w trakcie i po zakupie , opłaceniu). Po prostu Allegro NIE POKAZUJE go na mapie ...!!

 

Mało tego sprzedawca też TAK MA (chciałem aby on to zmienił )

To celowe konkurencyjne działanie czy coś innego ?

Pozdrawiam!!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Halfrunt
#18 Luminarz#

Paczkomat został, albo zostanie wyłączony z różnych powodów, np. konserwacji, napraw, przenosin, przepełnienia etc. A co, chciałeś zamówić paczkę, której byś nie mógł odebrać,? Chyba lepiej wiedzieć wcześniej niż po fakcie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I nie ma go w lokalizacji? jak nie ma to zapewne z jakiegoś powodu.

oznacz moderatorów

Andzrej
#7 Wielbiciel#

W tym samym czasie nadaję z interesującego mnie paczkomatu i odbieram również .

Gdyby tak było , że jest z jakiegoś powodu niedostępny byłby stosowny komunikat.

Mamy XXI wiek !!

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli tak uważasz to napewno tak jest. 🤣

oznacz moderatorów

Andzrej
#7 Wielbiciel#

Na pewno....  ,   to wie zarządzający serwisem Allegro.

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

Mam podobną sytuację przy zakupach. Najdę przesyłki w paczkomacie x w Bydgoszczy, zamawiam też do paczkomatu x ale od czasu do czasu Allegro wysyła mi do Paczkomatu y, który niby jest bliżej mnie. Jak tego nie zauważę i nie zmienię ręcznie na x to latam do drugiego paczkomatu po odbiór przesyłki. Tak sobie kiedyś myślałem, dlaczego tak się dzieje ale nic nie wymyśliłem, może dlatego, że paczkomat y jest bliżej o 2 metry niż paczkomat x do którego idę z przesyłkami i Allegro chce mi oszczędzić drogi 🙂

oznacz moderatorów

wacladan
#8 Zapaleniec#

Paczkomat wyłączany z użytku (np. koniec umowy, itd.) nie pozwala na wybór z listy dostępnych punktów. Można w dalszym ciągu nadawać przesyłki lub odbierać te wcześniejsze wysłane. W przypadku przepełnienia, przesylka kierowana jest do najbliższego punktu, nastepnie przekierowywania do paczkomatu docelowego  po upływie podajże 24h. Tak jest w okresie nasilonego ruchu.

oznacz moderatorów

Andzrej
#7 Wielbiciel#

W przypadku przepełnienia  NIC się nie zmiania w adresacji. InPost TEŻ w takim przypadku realizuje coś takiego jak paczkomat MOBILNY , czeka okreslony czas (powiadomienie SMS) , z niego można odebrać , zwalnia sie miejsce i paczka ląduje w maszynie 

oznacz moderatorów

Andzrej
#7 Wielbiciel#

Prawdopobnie wiem o co chodzi . Jestem pierwszy w 'rankingu" do wygrania samochodu w konkursie InPOst   ....

 

Odbieram przesyłki w czasie mniejszym niż poł godziny ...

 

i tu Ci co mają możliwości  po prostu to wykorzystują   ot cała prawda   ....:)

 

Ja się jednak nie dam  .. chocby mi wyznaczyli 100km dotre tam w pół godziny   .....

 

 

oznacz moderatorów