anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro family - historia zakupów

Tokassh
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, jeśli stworzę swoją grupę/rodzinę na Allegro. Czy członkowie rodziny będą mogli podglądnąć historię zakupów pozostałych członków. Czy założyciel grupy będzie widział historię członków i odwrotnie?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Tokassh Najlepiej zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=79718ed0-445c-402b-be84-d07b575d90f1 Otrzymasz jasną i jednoznaczną odpowiedź.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Nie wiem, czy to działa. Założyłem, ojciec odpowiedział na e-mail, a grupy jak nie było, tak nie ma.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Co jeśli jakaś osoba z grupy np. nie zapłaci rachunku za usługi sprzedaży na allegro, to czy zablokują wtedy konta wszystkich uczestników grupy?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krejzole, zgodnie z regulaminem jest taka możliwość.

(...) w przypadku zawieszenia Konta Organizatora Grupy Rodzinnej lub Konta Członka Grupy Rodzinnej, na podstawie Regulaminu, korzystanie z niektórych opcji w ramach Funkcjonalności Grup Rodzinnych może być niemożliwe lub ograniczone.

Natomiast nie są to działania podejmowane z naszej strony automatycznie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AGD-SERVICEkonto firmowe nie może dołączyć do Allegro Family. Aby to zrobić, trzeba mieć konto zwykłe lub konto Junior na Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sylwester8812
#1 Nowicjusz#

Witam,

Moja Żona dołączyła do grupy ( wysłałem jest zaproszenie ).
Po dołączeniu utraciła historię swoich zakupów z czego jest strasznie niezadowolona - czy można to jakoś odkręcić tudzież przywrócić historię. Ważniejsza dla nas jest historia niż parę złotych za SMARTa.

Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Historię możne oczywiście odzyskać, wystarczy poprosić: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwester8812 Sprawdzimy dokładnie tę sytuację i postaram się to wyjaśnić, ale na razie poproszę Cię o cierpliwość. Wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko otrzymam odpowiedź w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwester8812 Czy mógłbyś przesłać tutaj zrzuty z widoku tej utraconej historii konta żony oraz podać mi jej login? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

No bez przesady. Tutaj ?

Może małżonka kupowała zabawki erotyczne i nie koniecznie chce się dzielić taką informacją z bywalcami AG ? W dodatku podawać swój login 😱

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mac20ek00 Skoro historia zakupów jest utracona to nie będzie w pełni widoczna, a użytkownicy AG i tak nie mają dostępu do informacji o zakupach innych kont. To dane wylącznie dla mnie, abym mogła sprawdzić, czy informacje, które posiadamy na pewno dotyczą właściwego konta.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LastLord
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś dodany do allegro family ma widoczność na główne konto czyli czy ma gdzieś link do konta, ma widoczność jaki ma nick / login / nazwę główne konto zapraszające czy jest to w pełni anonimowe względem rodziny? Chodzi o sytuację jak ktoś nie chce pokazywać rodzinie swojego konta.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LastLord, członkowie rodziny widzą tylko swoje własne zakupy – te, które zrobili samodzielnie lub poprosili o nie organizatora.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów