anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro licytacja

Client:104591237
#7 Wielbiciel#

Witam pomyłkowo wylicytowalem produkt a sprzedający nie wyraził zgody na anulowanie licytacji pytanie czy mam obowiązek opłacić ta licytacje ??prosze o rady Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie zapłacisz i nie dochodzi do zakupu, na zwykłym Allegro możesz odstąpić od umowy zakupu jak od firmy a jak od prywatnego także nie zapłacisz to musiałby iść do sądu.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak to jednorazowy przypadek to allegro nic Ci nie zrobi. Jedyne co może zrobić sprzedający to wrzucić Cię na czarna listę, ewentualnie iść do sądu xD. Masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Gdyby zdarzało si to częściej to wtedy czasem po zgłoszeniach jest blokada konta. Ale to musi być celowo robione, a nie raz przez pomyłkę.

oznacz moderatorów

Client:104591237
#7 Wielbiciel#

tak jest to jednorazowy przypadek na kwotę 99zl i się martwię jak to się może zakończyć,sprzedający już mi pisał wiadomość w nawiasie(Wysłałem panu ostatnia wiadomość na allegro w sprawie aukcji. W przypadku braku odpowiedzi do godziny 12 sprawą zajmie się allegro. Pozdrawiam) a z tego co wiem licytacje można opłacić do 30dni

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na zwykłym masz 30dni, napisz mu że rezygnujesz z zakupu i tyle.

oznacz moderatorów

misiaczekmr
#10 Popularyzator#

No i co ci zrobią?
najwyżej Cię mogą zablokować to założysz sobie nowe konto.
Przedtem oczywiście łapka w dół dla sprzedającego za bycie niemiłym.

oznacz moderatorów