anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie działa w sieci mobilnej PLAY

smok1966
#8 Zapaleniec#

Korzystając z komputera, który łączy się z internetem przez sieć mobilną PLAY bardzo często, czasem i przez cały dzień nie sposób władować strony allegro.pl 
Zmiana operatora sieci pozwala strony załadować, a w sieci PLAY albo wcale strony nie da się wczytać, albo po kilku otwartych stronach wskakuje captcha obrazkowe, aby za chwilę dostęp do allegro.pl został zablokowany.

Korzystanie z trybu incognito pomaga na chwilę i podobnie reset routera z przydziałem nowego adresu IP, po czym po otwarciu kilku/kilkunastru stron znowu blokada. Taki stan rzeczy ma miejsce od około roku i uniemożliwia oraz zniechęca do odwiedzania allegro.

Sygnalizuję problem, ponieważ zgłoszenie go dwukrotnie w formularzy kontaktowym z ekranu blokady strony nic nie dało, ani też jakiejkolwiek reakcji na zgłoszenie nie było.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@smok1966 Czy korzystasz z jakiegoś VPN? Jeśli nie, prześlij proszę swój adres IP na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj również adres do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

smok1966
#8 Zapaleniec#

Nie korzystam z VPN. Adres IP przydzielany dynamicznie. Blokuje zarówno pod Windowsem jak i pod Linuksem. Zaraz wyśle maila na podany adres e=mail.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@smok1966 Dziękuję za maila. Już przekazałam informacje do naszego Działu Technicznego, który zajmie się weryfikacją. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mothawa
#1 Nowicjusz#

Odgrzebuję.

Mam (prawdopodobnie) ten sam problem:

Telefon z dual sim działa jako router wifi dla laptopa - gdy SIM Play-a jest wybrany do transmisji danych, allegro jest nieosiągalne, przeglądarka (opera na win10, ale w chrome i firefox jest tak samo) zwraca błąd: ERR_HTTP2_SERVER_REFUSED_STREAM 
Gdy tylko przełączę dane komórkowe na drugą kartę (w tym przypadku free.fr działający w PL w roamingu) allegro śmiga jak szalone. U mnie problem ten pojawił sie w drugiej połowie 2023, ale dopiero teraz znalazłem ten wątek.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mothawa Cześć. Czy ten sam problem pojawia się, kiedy korzystasz z aplikacji Allegro, czy tylko w przeglądarce? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów