anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro! O co tu chodzi?

martin768
#7 Wielbiciel#

Opis transakcji vs rzeczywistość. Wprowadza w błąd. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

martin768
#7 Wielbiciel#

Odpowiadam sobie, gdyż nie wiem gdzie i jak to co się ostatnio dzieje z Allegro opisać, tutaj jestem 1 raz. Otóż zdaje się że allegro dodaje swoje mylne opisy do istniejących stron z produktami. Nie mogę dodać zdjęcia, ale chodzi o ilość sztuk towaru w/g opisu często nie zgadza się z ofertą. Rozumiem że należy czytać całą treść oferty, ale często nie ma tam jednoznacznie napisane ile produktów kupujesz. Allego narzuca - jak się dowiedziałem od sprzedawcy swoje nagłówki które wprowadzają w błąd. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@martin768 tak , dobrze rozumujesz , jak to zwykle z allegro , tworzą katalog produktów , który miał ułatwić pracę sprzedawcom, a defacto wyszedł bubel nie tylko utrudniający , ale również generujący problemy transakcyjne . Jeśli mogę Ci podpowiedzieć to nie zwracaj uwagi na zapis po lewej stronie nad miniaturką oraz parametrami w tabelce tuż po nią , gdyż w wielu przypadkach mijają się one z rzeczywistymi parametrami produktu oferowanego przez sprzedawcę  ,wszystko po prawe stronie i poniżej powinno dotyczyć oferty .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Niestety to jest frustrujące zarówno dla kupujących jak i dla sprzedających. Allegro mówi zawsze, że to wina sprzedającego, chodź on sam nie może ingerować w katalog. Tylko oni mogą to poprawiać i nie robią tego zbyt chętnie... Jest tu wiele tematów o tym.  Kupujący w najgorszym razie dostanie zwrot, czasem jeszcze każą mu wysłać jak pokazywał katalog np 10 towarów w cenie jednego. A sprzedający zostaje ze stratami, negatywami i zszarganą opinią...  Nie jest to jedyny przykład generowania przez allegro konfliktów sprzedający - kupujący. To samo jest z sugerowanym czasem dostawy czy wyświetlaniem wysyłek już dawno wysłanych w punktach jako oczekujące na nadanie... To wszystko odbija się na opinii sprzedających.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@martin768 Niestety jest to wina "po"twora"" pod nazwa "katalog Allegro" Coś takiego jak ten z "Zakazanej planety" Powstał i "funkcjonuje" tylko w głowie jego pomysłodawcy

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Ten s(twór) przerósł ich na tyle ,że sami z nim sobie już nie radzą tylko nie wiedzą jak się go pozbyć .

oznacz moderatorów