anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one box - pusta skrytka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Piotrrek710
#8 Zapaleniec#

Przesyłka najwyraźniej nie zmieściła się do paczkomatu, bo przy próbie odebrania okazało się, że skrytka była pusta. Co teraz mam zrobić kontaktować się z sprzedawcą czy kurierem? Na stronie allegro w zakładce zakupy wyskoczył wykrzyknik i informacja "problem z wysyłką" nr wysyłki:

PRZEWOŹNIK I NUMER PRZESYŁKI

Allegro
ALE000038442859
 
Pełna historia przesyłki
25 paź 2022, 08:46
Przesyłka została przygotowana przez nadawcę

25 paź 2022, 10:31
Kurier przekazał przesyłkę do magazynu

26 paź 2022, 14:21
Przesyłka oczekuje na odbiór

26 paź 2022, 14:32
Przesyłka jest w trakcie przenoszenia do innej skrytki

26 paź 2022, 14:33
Przesyłka oczekuje na odbiór

26 paź 2022, 14:35
Odbiorca odmówił przyjęcia

26 paź 2022, 16:47
Brak przesyłki
Problem z przesyłką
Sprawdź 
 

 

SPOSÓB DOSTAWY

Odbiór w punkcie
Dostarczy Allegro One

PUNKT ODBIORU

Allegro One Box, zielony automat
Osiedle Dywizjonu 303 65
31-875 Kraków
Na terenie parkingu, wzdłuż ogrodzenia, za budką ochrony

WYBIERZ SKRYTKĘ

Przesyłkę włożyliśmy do dowolnej skrytki
 

PRZEWOŹNIK I NUMER PRZESYŁKI

Allegro
ALE000038442859
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Piotrrek710 już wzywamy operatora 🙂 @Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Piotrrek710 Sprawdzimy to i wrócimy do Ciebie.

oznacz moderatorów
Piotrrek710
#8 Zapaleniec#

ok, czekam. Tam (w historii wysyłki) jest nieprawidłowo napisane: 

26 paź 2022, 14:35
Odbiorca odmówił przyjęcia
 
to nie jest prawda , przy paczkomacie byłem dopiero o 16:47 (nie ma możliwości żeby był ktoś inny, bo tylko ja mam dostęp do allegro, poza tym nie zdążyłbym w 2 min dojść do paczkomatu)
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz przesyłki, to sprzedajacy jest odpowiedzialny do chwili odbioru i najlepiej zgłosić to u niego, niech skalda reklamację i wyjaśnia.

oznacz moderatorów
Piotrrek710
#8 Zapaleniec#

sprzedający najpierw twierdził że odebrałem (bo tak mu się zgłaszało), dzisiaj wróciła mu przesyłka, ale kurier mu nie chciał powiedzieć jaka była przyczyna. Ze strony sprzedającego wszystko było w porządku twierdzi, że paczka się mieściła w paczkomacie i wysłał mi jeszcze raz, ale to dlaczego skrytka była pusta już chyba na zawsze pozostanie tajemnicą... 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Piotrrek710 Paczka wróciła do sprzedającego. Kurier nie mógł jej umieścić w automacie, ponieważ wybrana skrytka była za mała. Najprawdopodobniej przez błędne oznaczenie tej sytuacji, otrzymałeś powiadomienie o możliwości odbioru tej przesyłki, za co przepraszamy. 

oznacz moderatorów
Piotrrek710
#8 Zapaleniec#

Ok. przesyłka wróciła do sprzedającego niestety... I nikt z nas nie wie dlaczego (prawdopodobnie kurier nie znalazł pustej dużej skrytki - ich jest mało - i nie chciało mu się już szukać kolejnego paczkomatu) na wszelki wypadek rezygnuje z usług allegro one. Inpost ma na takie sytuacje przygotowane specjalne punkty stacjonarnego odbioru.

oznacz moderatorów