anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One odmówił przyjęcia przesyłek

Client:102134028
#3 Debiutant#

Witam,
kupiłam towary z dostawą Allegro One . Niestety zakupiony towar nie dotrze do mnie. Wybrany przeze mnie punkt odbioru (kolporter) odmówił przyjęcia przesyłek. Co należy zrobić w takim przypadku? 
numery paczek nie są śledzone - ALE00000A817C61 , ALE00000A3A5BEA
Pozdrawiam Tatsiana

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

Złożyć reklamację sprzedawcy .Sprzedawca odpowiada za dostarczenie produktu do wybranego przez Ciebie punktu . Skorzystaj z funkcji ,, pytanie do przedającego ,, lub jeśli 1. będzie nieskuteczny  ,,zgłoś problem z zakupem,, .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102134028 Coraz więcej takich zgłoszeń. Za przesyłkę względem Ciebie odpowiada sprzedawca do czasu, aż ją otrzymasz. Jemu więc złóż reklamację i domagaj się niezwłocznego wydania towaru lub zwrotu wpłaty, bez żadnych dopłat. To ze sprzedawcą zawierasz umowę na zakup i dostawę towaru. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102134028 Działam już w sprawie Twoich przesyłek. Na razie poproszę Cię o ciepliwość. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

reklamuj to w allegro

za działanie wysyłek allegro odpowiada allegro

sprzedawca oferuje wysyłki tym czymś wg ich własnego regulaminu

jak znam życie to dopuszczają tam takie numery

@_HolaOla_ kolejny przykład gdzie sypią się usługi serwisu. Allegro obiecuje dużo, bierze za to pieniądze a to nie działa

@xyz96 mocno uprościł Ci obowiązujące przepisy

obowiązuje cię zawarta umowa i regulamin wysyłek tym czymś

jak zostały złamane jej zapisy to możesz śmiało składać reklamacje u sprzedawcy

@mdrogeria podaj przepisy wg których sprzedawca odpowiada za dostarczenie produktu do wybranego punktu. Nawet inpost dopuszcza w regulaminie usługi przekierowanie przesyłek do innego paczkomatu

 

obok naszej firmy spalił się sklep gdzie stał paczkomat- wszystkie przesyłki zostały przeniesione do innych paczkomatów

inny został odcięty od prądu z powodu remontu sklepu, przy którym stał - wszystkie przesyłki zostały przeniesione do innych paczkomatów

 

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak sprzedawca w/w sytuacjach ma wpłynąć by paczkomaty działały?

sprzedawca odpowiada za wysyłkę tylko w ramach zawartej umowy

 

 

oznacz moderatorów