anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay - brak kolejnej weryfikacji w BIK

Client:44396831
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Przy próbie aktywacji Allegro Pay, otrzymałem błąd o negatywnej weryfikacji BIK.

Faktycznie, takie zdarzenie miało miejsce (była zaległość) ale udało mi się pozytywnie rozwikłać sprawę z moim bankiem (błędny wpis - został usunięty).

Niestety, przy ponownym przejściu do Allegro Pay, ciągle wyskakuje mi ten sam błąd. Nie ma kolejnej próby weryfikacji mojej historii kredytowej przez Allegro (każdą taką próbę widzę w aplikacji "Mój BIK", przychodzi mi alert).

Czy to oznacza że już nigdy nie skorzystam z tej usługi?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44396831 Konsultuję tę sprawę. Kiedy otrzymam więcej informacji, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44396831 Niestety nie mam dobrych wiadomości. W przypadku odrzucenia wniosku przez BIK, jest on zablokowany bez możliwości odblokowania. Jeśli tylko będzie możliwość ponownego złożenia przez Ciebie wniosku, dostaniesz od nas informację. W tej chwili ta opcja jest dla Ciebie niedostępna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44396831
#7 Wielbiciel#

Hej, dziękuję za odpowiedź. Przepraszam za tak późną reakcje.

No cóż, swój zakup zrealizowałem z wykorzystaniem z Rat PayU. Bez żadnych przeszkód otrzymałem produkt na raty a zakup sfinansował bank. 

Jeśli uda się coś z tym tematem zrobić, z miłą chęcią skorzystam również i z AllegroPay. 

Pozdrawiam moderację!

oznacz moderatorów