anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pisze do mnie, że mam odebrać przesyłkę, ale przecież podany jest adres doręczenia

Client:105622487
#1 Nowicjusz#

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Otóż allegro informuje mnie wielokrotnie, że mam odebrać przesyłkę. Skąd jednak mam ją odebrać, skoro przecież pisałam adres i nr telefonu dla kuriera. O co tu chodzi?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:105622487 w szczegółach zamówienia masz adres dostawy. Może wybrałeś przy jakimś zakupie punkt odbioru.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:105622487 to że adres jest podany nie znaczy że przyjdzie na niego, ważne jaką wybrałaś dostawę 😞 sprawdź w szczegółach czy przypadkiem nie jest to paczkomat czy jakiś punkt kurierski, mogło się też tak zdarzyć że kurier nie zastał Was w domu i paczka lezy w punkcie więc sprawdź dokładnie co jest w mailu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105622487 Jeśli chodzi o zamówienie nr 89f18ee0-ab0c-11ed-bcf0-03c2b03949c2, wybrałaś metodę dostawy Paczkomat InPost. Sprawdź to proszę ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Ludzie nigdy mnie nie przestaną zaskakiwać swoją bezmyślnością...

Utworzyć wątek na forum potrafi ale wybór formy dostawy podczas składania zamówienia oraz śledzenie samego przebiegu zamówienia już jest sprawą przerastającą...

Allegro ma tak opracowany system wyboru formy dostawy oraz samego śledzenia zamówienia, że już prościej chyba się nie da...

Jako ciekawostkę dodam, że jakiś czas temu miałem w swoich ofertach opcję dostawy ALLEGRO PRZESYŁKA POLECONA za 6,99 zł, którą realizuje Poczta Polska a doręcza przesyłki pod adres zwykły listonosz (nie kurier). Nasi Wschodni Przyjaciele stale ją wybierali, podając adres Paczkomatów InPostu 🙂 Zrezygnowałem z tej formy dostawy bo zbyt wiele razy musiałem anulować zamówienia lub po prostu przesyłki do mnie wracały.

oznacz moderatorów