anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pocztex czas dostawy

_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

Czy czas dostawy Allegro Pocztex to jeden dzień , czy dwa dni jak w przypadku wygaszonej usługi Allegro Pocztex 48 ?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_SlaWo_ przepraszam, że czekałeś na odpowiedź! Informacje na temat czasu przewozu możesz sprawdzić tutaj. Dla Allegro Kurier Pocztex to 1-2 dni. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:38744813
#1 Nowicjusz#

12 maja zakupiłem na allegro od firmy artomis leżak ogrodowy składany. Po opłaceniu uzyskałem informację, że przewidywany czas dostawy to : 14 - 16 maja 2024.   Do chwili obecnej nie otrzymałem dostawy produktu od kuriera na adres domowy w Otwocku k/Warszawy. Wyświetla się jedynie informacja, że przesyłka została nadana 12.05 /13,45/i od tego dnia jest w drodze. Interweniowałem u sprzedawcy, ale ten twierdzi, że to nie jego wina tylko kuriera Pocztex..... od 16.05 /czwartek/ do dzisiaj tj.20.05. /poniedziałek godz. 19,09 nie mam żadnej informacji, co się dzieje z opóżnioną dostawą przesyłki i kiedy wreszcie do mnie dotrze.  Dzisiaj mija tydzień jak przesyłka jest w drodze.  Mieszkam w Otwocku, odleglym 28 km od Stolicy i nie rozumiem aż tak wielkiego opóżnienia i braku informacji od dostawcy /przewożnika/ tj. kuriera Pocztex -Allegro .  Bogdan [edytowano]

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:38744813 Jeśli masz numer przesyłki, to skontaktuj się bezpośrednio z Pocztą Polską: https://www.pocztex.pl/kontakt/ 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

W Warszawie są potężne opóźnienia. Nie dość, że WER przenosi się z Warszawy do miejscowości Ciemne, to jeszcze mamy strajk pracowników PP. 

oznacz moderatorów