anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecam nie nalicza nagród.

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Witam, od miesiąca rozpocząłem pracę w programie Allegro Polecam.
Działam jako influencer, mam całkiem przyzwoite zasięgi. Wszystko powoli się rozkręcało i w poprzednim tygodniu udało się już osiągać po kilkaset złotych dziennie, aż nagle w tym tygodniu nagrody spadły praktycznie do zera mimo, że jest więcej interakcji i kliknięć w linki. Większość nagród jakie dostaję to tylko te za bezpośredni zakup. Czy coś się zmieniło?
Dla porównania skali - w poprzednim tygodniu kilkaset sprzedaży dziennie (rekord 700), w tym tygodniu nie ma nawet 100.

oznacz moderatorów
172 ODPOWIEDZI 172

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Ale jest napisane że w tej samej kategorii lub tej samej sesji. czyli ewidentnie w sesji powinni zapłacić 

oznacz moderatorów

aga13164
#7 Wielbiciel#

Mam screeny z roku 2021,gdzie ten komunikat był taki sam.

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Czy coś wiadomo nowego?

oznacz moderatorów

PatrykOrg
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

były w ostatnim tygodniu jakieś zmiany w Allegro Polecam?

 

Program przestał mi cokolwiek naliczać od paru dni, a ruch na stronie mam taki sam i zawsze parę zł dziennie wpadało.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

103683992
#7 Wielbiciel#

No niestety allegro nie zachowało się w porządku wobec uczestników programu. Myślę, że nie przemyśleli tego do końca i nie będzie to im opłacalne. Stracą uczestników programu dla których na aktualnych zasadach uczestnictwo nie ma jakiekogolwiek sensu, szkoda poświęconego czasu na marne pare złotych. To uczestnicy programu nakręcali im ogromna sprzedaż. Myślę że powinni jeszcze raz przemyśleć swoje działania i wrócić do warunków sprzed zmiany. 

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Szkoda,że od allegro nie możemy się doczekać żadnego wyjaśnienia. 🤷

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Zastanawiam się co oczekujecie od nich? 
Powiedzieli, że zmienili zasady Allegro Polecam i tyle. 

Z racji złej komunikacji wyszedł niezły bałagan, który eskaluje z dnia na dzień. 
Pozostaje nam odejść i szukać nowego programu 

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Komu powiedzieli? Nie wysłali maila, że zostają zmienione zasady, zmienili bez poinformowania użytkownikow programu.

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Na początku były zasady jakie są teraz czyli premiowane są nagrody z tej samej kategorii. 
Jakiś czas temu zmienili, pewnie dlatego, aby promować Allegro Polecam i teraz powrócili do pierwotnej wersji. 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłam na swoich poleceniach. Dopiero na 82stronie prawidłowo naliczane są nagrody. Czyli 820 produktów udostępniłam praktycznie za free bo moje zarobki z tych 81stron są groszowe 😳

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Mnie bardziej zastanawia dlaczego wzięli influencerów do promowania programu "Allegro Polecam", gdzie wiadomo, że nie ma z tego takiego  zysku oraz zmieniają po cichu zasady.
Warto napisać do wszystkich influencerów, którzy podpisują się pod Allegro Polecam
Asia Banaszewska
W Szczytowej Formie
MoniqMusicTravel
s0ymel
Qczaj
CrueltyFreeAnn

Napisać jak wygląda sytuacja, o tym jak zostaliśmy potraktowani i to może coś dać. 
Trzeba trochę podkręcić sytuację i wtedy zainteresują się ogólne media. 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Ja pisałam już do influ od której miałam info o programie. Zahaczyłam również na LinkedIn komentarzem osoby pracujące w allegro 

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

coś udało się wskórać ? 
Ja tam pisałem to ich bardzo to nie interesuję, raczej wziąć hajs ze współpracy i zapomnieć. 

A nie oszukujmy się czas cyka i jest grudzień 🙂 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Póki co nic nie wskórałam. Może gdyby nas więcej zaczęło pisać to może by coś to dało. 

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Ja również napisałam do influ na ig oraz na oficjalny profil allegro, ale na razie brak odpowiedzi. Chyba nawet nie liczę, że ktoś odpisze. 

oznacz moderatorów

Client:100673579
#7 Wielbiciel#

mi również nic nie przychodzi od ponad tygodnia a tylko ubywa 

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego Allegro nie może napisać tutaj, że zmienili zasady i tyle? 
Oni chyba nie wiedzą, że konflikt zaczyna przybierać na sile 

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Co z tego, że my jesteśmy na nich zdenerwowani jak nic nie można wskórać? Nie ma co się denerwować, bo raczej i tak już jest 'pozamiatane'.

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Przyznać się i po sprawie 🙂 

oznacz moderatorów