anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecam nie nalicza nagród.

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Witam, od miesiąca rozpocząłem pracę w programie Allegro Polecam.
Działam jako influencer, mam całkiem przyzwoite zasięgi. Wszystko powoli się rozkręcało i w poprzednim tygodniu udało się już osiągać po kilkaset złotych dziennie, aż nagle w tym tygodniu nagrody spadły praktycznie do zera mimo, że jest więcej interakcji i kliknięć w linki. Większość nagród jakie dostaję to tylko te za bezpośredni zakup. Czy coś się zmieniło?
Dla porównania skali - w poprzednim tygodniu kilkaset sprzedaży dziennie (rekord 700), w tym tygodniu nie ma nawet 100.

oznacz moderatorów
172 ODPOWIEDZI 172

ArtNB
#8 Zapaleniec#

Moderatorzy w końcu się odnaleźli.

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Zawsze byli, ale co do jednej kwestii milczą 🙂 

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedź na maila.

"Otrzymałam informację, że ze względu na to że w tym miesiącu 15.01.2023 wypadł w niedziele, więc w zależności od banku pieniądze powinny się pojawić na koncie najpóźniej do 18.01.2023."

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Aż dziwne że wgle ktoś z moderatorów się odezwał. Mielismy dać znać, a więc Przelewu dziś nie było @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ArtNB @Paldeks @kedzik4 @catherine187 Tak, ja również mam dla Was informację, że w  zależności od banku pieniądze pojawią się na Waszych kontach najpóźniej do 18.01.2023, więc poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Jonny_K
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, czy ktoś się spotkał z podobnym problemem a mianowicie brak przelewu po wypłacie z programu Allegro Polecam? 9.01.23 wskoczyła informacja o wypłacie pieniędzy na konto, numer konta sprawdziłem i jest ok, a pieniędzy dalej brak.

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
U mnie to samo, informacja o zleceniu wypłaty 9 stycznia, a pieniędzy dalej nie ma mimo, że powinny zostać wypłacone do 15 dnia każdego miesiąca. Napisałem do supportu ale "badają sprawę", więc czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jonny_K @kedzik4  W tym miesiącu 15.01.2023 był dniem wolnym, więc środki na Waszych rachunkach pojawią się dziś, do końca dnia. Gdyby się tak nie stało, napiszcie tutaj ponownie, wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Jonny_K
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Sesje przychodzące do banku na dziś zakończone - przelewu brak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To może jutro.🤔

oznacz moderatorów

Dorota5Marta
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie tak samo, a dziś już 17.01.2023 roku.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jonny_K @Dorota5Marta Dostałam potwierdzenie, że w zależności od banku pieniądze pojawią się na Waszych kontach najpóźniej do 18.01.2023, więc poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Do mnie przelew dotarł, ale sytuacja słabo wygląda i tłumaczenie weekendem jest słabe.
Jeśli w regulaminie jest, że przelew powinien dotrzeć do 15 dnia każdego miesiąca, to jeśli wypada w weekend lub dzień wolny to przelew powinien wpłynąć wcześniej.
W tym wypadu mamy miejsce z zaniedbaniem, bo jeśli przelew przyszedł dzisiaj o godzinie 11 to dyspozycja wypłaty ze strony Allegro musiała wyjść 16.01.2023 po godzinie 13:25.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

U mnie również przelew przyszedł jakoś przed 11. Allegro niestety już całkiem olewa użytkowników programu.

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego robicie taki problem dla Allegro? 
Zrobili program affilacyjny, każdy może zarabiać, więc dajmy trochę wyrozumiałości. 
Macie w sobie bardzo dużo nienawiści i złości. 

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@Paldeksto jest dla nich biznes, a nie działalność charytatywna, a więc dzięki programowi czerpią dodatkowe korzyści.
Początkowo byłem zadowolony z programu, bo wszystko było jasne, przejrzyste i fajnie działało.
W moich oczach Allegro sporo straciło przez brak przejrzystości - przede wszystkim brak jakiejkolwiek informacji, że pozmieniali sposób naliczania prowizji co było swego rodzaju manipulacją, dopiero przez nacisk większej ilości osób udało się uzyskać informację co się w programie zmieniło. Później wyszły błędy w naliczaniu zbiorowych zakupów - jak wyślesz 100 linków różnych kategorii, ale zakup będzie od jednego sprzedawcy to dostaniesz prowizję tylko za jeden produkt, rozwiązanie tego problemu wg. Allegro - każdy produkt w oddzielnym zamówieniu, co wg. mnie było absurdem i po tym dałem sobie spokój, bo uświadomiłem sobie kto tak naprawdę korzysta na tym programie i w jakim celu były zmiany.
Jeśli ktoś po tych wszystkich zmianach znalazł sposób żeby wciąż fajnie na tym zarobić - to super i gratuluję. Ja po prostu czekam na wypłaty środków, które udało mi się zgromadzić ale na tej płaszczyźnie też coś nie do końca działa jak należy.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

@kedzik4 jestem tego samego zdania. Idealnie podsumowane.

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

@kedzik4 prosto i na temat 👍🏼 Mam dokładnie takie samo zdanie. 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Dokladnie w punkt. My nie chcemy pieniędzy za darmo tylko za naszą jakby nie było prace. 

oznacz moderatorów

Dorota5Marta
#7 Wielbiciel#

Już się pojawiły 😀

oznacz moderatorów