anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecony

Kedzierzawa_2005
#7 Wielbiciel#

Wczoraj przeznaczona dla mnie przesyłka polecona Allegro została wrzucona do skrzynki i oznaczona jako odebrana. Dzisiaj zapytany o nią listonosz stwierdził, że z powodu covid-19 tak robią i nie jest wymagane potwierdzenie odbiorcy. Dziwne postępowanie. Nigdy więcej Poczty Polskiej.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Podobno tak jest w związku z Covidem, niestety.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak jest. Dobrze chociaż że do skrzynki wrzucił. Mnie kurier DPD notorycznie zostawia na progu, nawet dzwonka nie wciśnie. Siedząc w  domu dowiaduję się z  maila o dostawie. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

U mnie to samo listonosz wrzuca do skrzynki.

Ale nie widzę w tym problemu ważne jest ze, listonosz dostarczył przesyłkę i jest ok.

oznacz moderatorów

A_Lakomski
#1 Nowicjusz#

Ten przepis obowiązuje już dwa lata. Dziwię się, że dopiero teraz się o tym dowiedziałaś.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kedzierzawa_2005 Cześć. 🙂 Rozumiem, że możesz być niezadowolona z takiej formy dostarczania zamówień, ale listy polecone mogą być doręczane do skrzynki pocztowej adresata.  Wytyczne dotyczące doręczania przesyłek pracownicy Poczty Polskiej otrzymali 22 kwietnia 2020 roku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Kedzierzawa_2005 A innym kurierom podpisujesz odbiór ? Bo wszystcy to zawiesili.

Pozostaje dogadanie się z listonoszem bądź kurierami. U mnie dzwonią domofonem, wpuszczam, otwieram drzwi, odsuwam się na 2 metry w głąb mieszkania, kurier przychodzi, zostawia w drzwiach i idzie sobie.

oznacz moderatorów