anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zemsta na tatusiu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Przedwczoraj wieczorem mąż wkurzył syna. Naoglądałam się memów więc zażartowałam żeby młody na jego koncie allegro zdjęcia desek klozetowych poprzeglądał xD. Zemsta przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Mąż wszędzie widzi deski nie tylko na allegro ale nawet na poczcie i innych stronach 🙂 Zdecydowanie w za wielu miejscach reklamy macie:). Po jakim czasie mu to się przestanie wyświetlać????

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, prosty sposób, wyczyść przeglądarkę, powinno pomóc.🤣

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No to teraz ma faktycznie prze.....ne.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x I do kogo masz pretensje przez własne głupie dowcipy ? A reklamy wyświetlają się tak długo jak ktoś za nie płaci,

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ale ja nie mam pretensji. Ja się pytam ile to trwa. Nie ja jedna z tego żartuje. Wystarczy spojrzeć w memy w necie i widać ilu ludzi denerwuje to, że jak coś kupią to potem wszędzie to widzą. Dzięki 21 Demiurg o ciachach nie pomyślałam. Jak dzisiaj będzie grzeczny to mu wyczyszczę xD

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x Spróbuj, ale jakimś dobrym programem. I nie tylko ciasteczka, ale sprawdź czy coś nowego się nie zainstalowało przy okazji. Na poczcie możesz zablokować domeny, z których przychodzą reklamy.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x Teraz to tak na osłodę zacznij przeglądać na jego koncie to co go interesuje to przestanie ciągle te kible oglądać .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Cześć. Rozumiem, że ten asortyment może nie być interesujący 🙂 Na początku wyczyść dane przeglądarki. Na Allegro możesz spojrzeć na tę zakładkę: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/personalizacja 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dobrze że to deski, a nie inne przedmioty....🤣🤣🤣

oznacz moderatorów