anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protect- 100% bezpieczne zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
sikorskilukasz
#8 Zapaleniec#

Witam,

przy zakupie na Allegro lokalnie sprzedający umyślnie wprowadził mnie w błąd zatajając uszkodzenia mimo zadania o nie pytania przez mnie, na forum dyskusji przyznał się do tego. Złożyłem wniosek Allegro Protec. Rozpatrzenie polegało na propozycji zwrotu 30% wartości zakupionego bubla zostawiajac mnie z problemem, a jeżeli mnie to niesatysfakcjonuje to polecono mi rozwiązanie problemu w Sądzie na własną rękę. Dlatego program, który szczyci się Allegro jako bezpieczeństwo zakupów na portalu jest fikcją!!!

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
az1rael
#21 Demiurg#

Bo na lokalnie z zakupów od osób prywatnych allegro nic im nie może zrobić ani na nie wpłynąć.
Nie jest stroną transakcji, nie może nałożyć zobowiązań finansowych, nie może zdyscyplinować sprzedawcy banem na sprzedaż bo założy nowe konto na dane fikcyjne i będzie sprzedawał dalej, nie może windykować długu, Jako, że nie jest stroną umowy nie może wystąpić do sądu a tylko bawić się w durnowate mediacje. W rzeczywistości ap działa na AL tylko jak kupujący nie dostanie towaru / sprzedawca nie wyśle towaru, można ci przysłać cegłę i twierdzić zgodnie z prawem że przewoźnik podmienił paczki/ zawartość zanim reklamacja u przewoźnika zostanie rozpatrzona po 30 dniach to już będzie miał taki cwaniak kolejne konto na dane z zadka wzięte a ze zmiennym ip albo usługą ukrywającą ip to se policja może go ścigać...

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To po co reklamować się jako, "gwarancja bezpiecznych zakupów"?

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Cwaniaki myślą, że są anonimowi. Takiego... operator dostaje nakaz prokuratorski i ma wskazać kto o tej to a o tej godzinie miał przypisany dany adres IP i łączył się z podanym adresem IP. Nawet jak ma zmienne IP czy jest na NAT-em operatora (a większość łączy (jakieś 98%) dla klientów indywidualnych ma albo jedno, albo drugie (NAT mają wszelkie łącza typu 4G LTE i inne GSM-y)).

Powiem, że jak pracowałem w jeden firmie ISP, to na jednego gościa praktycznie co miesiąc przychodziło postanowienie prokuratorskie z różnych prokuratur, o ujawnieniu danych.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

i myślisz że taki prokurator będzie wydawał nakaz na kogoś kto opierdzielił kupującego na AL na 100zł?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak już wiele wątków na ten temat, kupując od prywatnego sprzedającego nie odpowiada on za przesyłkę, a Allegro zaczęło "mniej " pomagać kupującym i stąd dużo problemów, nie kupuje na AL. Może to sposób na wyeliminowanie prywatnych sprzedających?🤔

oznacz moderatorów
sikorskilukasz
#8 Zapaleniec#

Czytając wszystkie opinie dotyczące wątku Allegro Protec dochodzę do wniosku, ze to marketingowa lipa, a pokrzywdzony nie jest w żaden sposób chroniony, tylko zbywany przez Allegro. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

ap działa tylko przy zakupach od firmy bo tam allegro ma szeroki wachlarz wymuszeń na sprzedawcy

oznacz moderatorów
sikorskilukasz
#8 Zapaleniec#

To niech oznajmią jasne reguły, ze AL wchodzisz- kupujesz na własne ryzyko, ale z drugiej strony nie przeszkadza dla Allegro zarabiać na tym

oznacz moderatorów