anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro protect a raty

Client:118444016
#8 Zapaleniec#

Cześć Wam,

 

mam pytanie o allegro protect. Kupiłem telefon na raty, raty spłaciłem. Może się okazać że będę musiał złożyć wniosek z allegro protect. Kto w takim wypadku dostanie pieniędzy ja czy bank? A jeżeli bank to dlaczego, skoro spłaciłem kredyt? Ewentualnie czy po otrzymaniu pieniędzy przez bank, powinien mi je zwrócić? Zwrócić bank mi po otrzymaniu przelewu z allegro?

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:118444016  AP dostaniesz Ty, przecież to rekompensata i tam wypełniasz swoje dane.

oznacz moderatorów

Client:118444016
#8 Zapaleniec#

No nie do końca. We wniosku do allegro project: mam taka opcje 

Pieniądze otrzymasz na kartę lub konto bankowe, z którego opłacony był ten zakup.

 

I co jeśli zakup opłaciłem ratami PAYU a kredyt spłaciłem?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:118444016 ratami z banku, czy Allegro Pay ? jak wrócą na allegro Pay to Ci zwrócą na konto w ustawieniach podaj konto do zwrotu nadpłaty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:118444016
#8 Zapaleniec#

Ratami z banku. Smartney. Czy w takim wypadku zwrócą mi pieniądze na konto bankowe? Przepraszam, ale nie rozumiem Twojej odpowiedzi.

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118444016 jeśli sprzedający zwróci środki lub otrzymasz rekompensatę do Allegro Pay po tym, jak już spłacisz zakupy, w pierwszej kolejności pieniądze zostaną przekazane na zaległe spłaty z Twoich innych umów Allegro Pay. Jeśli nie masz zaległych spłat, zwrócimy Ci nadpłacone pieniądze przelewem na Twoje konto wskazane przy wnioskowaniu o Usługę Allegro Pay.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:118444016
#8 Zapaleniec#

Dziekuje. Czy mogę prosić o aktywację usługi Allegro pay bo nie mogę jej sam włączyć? Wyświetla mi się odnowa. Dziękuję 

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118444016 w tej sprawie skontaktuj się z naszym supportem przez ten formularz.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów