anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protect - kwota rekompensaty

Fiodka
#2 Obserwator#

Rekompensata zgodnie z ostatnimi informacjami wynosi do 20 000 zł. Czy jest to każdorazowo do 20k, czy jest to suma dla zakupów i po wyczerpaniu 20k nie można ubiegać się o rekompensatę?

Jeśli jest to opcja 2 to czy jest czas kiedy się to resetuje?

 

Doprecyzujemy zasady Allegro Protect

Kiedy: 11 kwietnia 2023

Jeśli napotkasz problemy podczas zakupów, możesz skorzystać z  Allegro Protect. Dzięki programowi uzyskasz rekompensatę do 20 000 zł.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

20tys za dany zakup. Nie słyszałem że jak złożyłeś raz wniosek to już więcej nie możesz składać!

oznacz moderatorów

Fiodka
#2 Obserwator#

nieee, chodzi o to czy to nie ma worka do 20k na wiele zakupów i jak już wypłacą Ci 20k w sumie to już nie otrzymasz rekompensaty. 

 

oznacz moderatorów

Fiodka
#2 Obserwator#

Przykładowo kupię 11 rzeczy po 2 000 zł i zostanę oszukana i wypłacą mi tylko 20k, czyli za 10 przedmiotów.

Jeśli tak to kiedy się to resetuje? Po roku? Miesiącu? Nigdy?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za dany zakup a nie jakieś zsumowanie!

oznacz moderatorów

Fiodka
#2 Obserwator#

ok, nie potrzeba mi wykrzykników 😉 tylko pytam bo coraz więcej oszustów

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie mam niczego złego na myśli. 🤗Nie sądzisz że naprawdę trzeba mieć pecha żeby za każdy zakup musieć składać wniosek o rekompensatę> rysujesz czarny scenariusz

oznacz moderatorów

Fiodka
#2 Obserwator#

a gdzie napisałam że każdy zakup? 😉 ale już miałam okazję korzystać z rekompensaty 3x i ostatni przypadek pokazuje że komuś udało się na grube tysiące oszukać ludzi i trochę trwało zawieszenie konta, więc mam złe doświadczenia 😉

 

oznacz moderatorów