anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zmienić sposób wysyłki zwracanego zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
choakeen
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry,

Otrzymałem towar niezgodny z ofertą więc chcę go zwrócić. Wybrałem sposób realizacji zwrotu z dostępnych z listy - czy jest możliwość dokonania zmiany tego? Wybrałem, że wyślę towar Pocztą Polską ale chcę zmienić na kuriera w związku z czym potrzebuję wygenerować inną etykietę zwrotu.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jak widzę typowy niezdecydowany klient - zakup przez pomyłkę? 😉

oznacz moderatorów
choakeen
#7 Wielbiciel#

Klient zdecydowany - pomyłka po stronie sprzedawcy. Zamawiałem uchwyt mocowania fotelika dziecięcego PRAWY a otrzymałem LEWY.

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Spoko, to był taki żart z mojej strony.

Nie wiem, czy da radę zmienić formę zwrotu, ale zawołajmy moderatorki, one MAJĄ TĘ MOC - może coś zaradzą 🙂

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

pomożecie, doradzicie?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@choakeen nie wywołuje 🦁 z lasu 😆

A czemu nie chcesz odesłać Pocztą?

To reklamacja jak odeslesz na własny koszt to sprzedawcą po uznaniu reklamacji powinien Ci oddać ten koszt.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@choakeen rozumiem, że chodzi o zamówienie nr d0fd2690-c73c-11ed-89c9-956bcbffe38b? W tym wypadku zmiana przewoźnika niewiele zmieni, ponieważ w przypadku metody dostawy Allegro Kurier DPD przesyłkę zwrotną nadasz w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem Agencji Pocztowych) lub w punkcie DPD Pickup.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
choakeen
#7 Wielbiciel#

Problem polega na tym, że wybrałem zwrot Pocztą i kwotę 0,00 pln ale na poczcie chcą ode mnie pieniądze za wysyłkę bo na wygenerowanej etykiecie przy moim nazwisku jest zaznaczony "płatnik"

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Raz jeszcze:

Ty opłacasz przesyłkę zwrotną a w ramach reklamacji sprzedawca zwraca Ci koszt całkowity czyli koszt produktu + transport (koszt, jaki Ty poniosłeś odsyłając produkt) 🙂

oznacz moderatorów
choakeen
#7 Wielbiciel#

Jeśli tak to działa to czemu w opcji zwrotu było do wyboru między innymi Poczta i kwota 0,00 a była też Poczta i kwota inna (około 15)

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Nie wiem, a nie możesz po prostu zapłacić tych paru złotych? Sprzedawca i tak Ci odda, jeśli nie będzie chciał - założysz dyskusję i dostaniesz z POK. Po co drążyć temat?

Wszyscy Ci tutaj piszą co i jak, a Ty ciągle swoje... 

Jeśli chcesz wyjaśnienia, dlaczego pojawiła się zerowa opłata przywałam dla Ciebie moderatorkę:

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

możesz sprawdzić, proszę?

oznacz moderatorów
choakeen
#7 Wielbiciel#

@biosorcerer jak widać po odpowiedzi Moderatorki nie wiesz o czym piszesz...

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Chciałem pomóc, nie jestem pracownikiem Allegro ani Poczty Polskiej, więc bazuję na moim doświadczeniu. 

Przepraszam, że nie pomogłem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@choakeen przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ponieważ osoba na Poczcie wprowadziła Cię w błąd. Na etykiecie zawsze jest napisana "płatnik", a niżej jest info o tym, że Allegro płaci za przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów