anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro raty payu, weryfikacja tożsamości

serviceopen
#8 Zapaleniec#

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć kto korzystał pierwszy raz z rat co dokładnie widnieje jako opis przelewu weryfikacyjnego? możecie dla mnie sprawdzić w historii transakcji czy w przelewie weryfikacyjnym który robiliście przy pierwszym zakupie na raty jest nazwa banku który udziela kredytu czy może coś innego? z góry dzięki

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Ale o co dokładnie chodzi? Przelew weryfikacyjny robisz z konta bankowego osoby, która jest wpisana we wniosku o raty, To musi być ta sama osoba, do której należy konto Allegro. Dane osobowe wszędzie muszą być takie same. Nazwa banku nie ma nic do rzeczy.

oznacz moderatorów

serviceopen
#8 Zapaleniec#

Racja, ja pytam jak był opisany przelew.Powiedzmy robie przelew A i opisuje go ''spłata kredytu'' i w historii widnieje mi przelew ''spłata kredytu''.A jak przelew weryfikacyjny jest później opisany? ''Przelew weryfikacyjny'' czy może inaczej? chyba prościej tego nie mogę wytłumaczyć

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

@serviceopen 

"A jak przelew weryfikacyjny jest później opisany?"

Jakbyś napisał to jeszcze raz bardziej zrozumiale to jest szansa że ktoś ci pomoże.

Co to znaczy "jak przelew jest opisany"?

Pytasz o "tytuł" przelewu czy o co?

Jeśli pytasz o tytuł, to w tytule zazwyczaj do weryfikacji należy podać różne liczby znaczki i krzaczki, PRZEZNACZONE WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE i twojej weryfikacji.

Taką informację otrzymasz z allegro. Nikt ci nie udostępni danych ze swojego przelewu, bo one i tak ci nic nie dadzą.

oznacz moderatorów

serviceopen
#8 Zapaleniec#

Tak, chodzi mi o tytuł przelewu.Szukam swojego z kwietnia ubiegłego roku i zwyczajnie mi zaginął, nie mam pojęcia co sie z nim stało i chciałem jakąs wskazówkę po której mógłbym go znaleźć.Wiem tylko że był na kwote 1zł chyba

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

@serviceopen Filtrowanie przelewów poniżej 2zł z ostatniego roku, chyba nie wyrzuci ci 100 wyników? 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Chodzi o tytuł przelewu? On jest zawsze taki, jak sam go wpiszesz. Przy ratach możesz pisać - rata do umowy nr...... Przy przelewie weryfikacyjnym też piszesz, co chcesz. To ma marginalne znaczenie.

oznacz moderatorów