anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart,Allegro Pay

Client:48434086
#1 Nowicjusz#

Witam, nazywam się Václav Mikuláš Madej, jestem obywatelem Republiki Czeskiej, posiadam aktywne Allegro Smart. Teraz chcę kupić 2 produkty, a mianowicie. koszyka i kiedy chcę zapłacić, pojawia się tam również kwota wysyłki. Nie rozumiem.
Nie mogłem dokończyć aktywacji Allegro Pay, ponieważ nie mam stałego miejsca zamieszkania na terenie RP.
Czy mogę wysłać część zakupionych przedmiotów do skrzynek odbiorczych? Obecnie w celu dostarczenia zakupionego towaru posługuję się adresem znajomego będącego obywatelem RP, mam nadzieję, że jest to zgodne z prawem.
Proszę wytłumacz.
Miłego dnia Václav M.Madej

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48434086 Już wszystko tłumaczę 🙂 Allegro Smart nie jest dostępne we wszystkich ofertach, a jedynie tych, które przy cenie są oznaczone ikoną Smart. Tak jak tutaj: 

Zrzut ekranu 2023-11-8 o 09.58.53.png

Oferty, które miałeś w koszyku prawdopodobnie tego oznaczenia nie miały, dlatego pojawiła się opłata za dostawę. Jeśli chodzi natomiast o Allegro Pay, to aby z niego skorzystać, musisz posiadać polskie obywatelstwo. Jeśli jesteś obywatelem Czech możesz opłacić swoje zamówienie innymi metodami płatności - szybkimi przelewami online, kartą kredytową, Apple lub Google Pay lub płatnością za pobraniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów