anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart! Student - darmowa dostawa przez 6 miesięcy i kody zniżkowe dla studentów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Teraz studenci na Allegro mogą więcej - Allegro Smart! Student to nasza, nowa propozycja skierowana do studentów, którzy od dzisiaj mogą cieszyć się nielimitowana liczba darmowych dostaw, Smart! okazjami i atrakcyjnymi zniżkami do wykorzystania m.in. w Mulitikinie, Flixbusie, czy sieci komórkowej T-Mobile i Heyah. 

B231B105-87B3-42F0-88CC-EF65BDC3FB5C.jpeg

Kto może dołączyć do Allegro Smart! Student? 

Z usługi skorzystasz, jeśli:

  • masz aktywne konto na Allegro,
  • masz ważną legitymację studencką,
  • po pozytywnej weryfikacji potwierdzimy Twój status studenta.
Co daje  Allegro Smart! Student?
Allegro Smart! Student to 6 miesięcy dostaw za darmo oraz:
  • kody zniżkowe do Multikina, blinkee.city, Flixbusa, Heyah i T-Mobile
  • po pół roku korzystną cenę Allegro Smart! Student – 39 zł za cały rok.
Jak aktywować usługę Allegro Smart! Student?
  1. Przejdź na stronę rejestracji.
  2. Wybierz z listy uczelnię, na której studiujesz.
  3. Potwierdź swoje dane. Zrobisz to na dwa sposoby:

    • Podaj adres mailowy w domenie Twojej uczelni.
    • Jeśli nie masz maila uczelnianego, podaj imię, nazwisko i numer legitymacji. Dołącz czytelne zdjęcie przodu i tyłu dokumentu.
  4. Kliknij [wyślij]. To wszystko! O wyniku weryfikacji damy Ci znać mailowo.

Jak skorzystać z kodów zniżkowych?

Przejdź do zakładki Allegro Smart!, w sekcji Twoje korzyści znajdziesz listę dostępnych korzyści i kody zniżkowe. W każdym miesiącu otrzymasz nową pulę kodów do wykorzystania.

Co, jeśli masz już aktywną usługę Allegro Smart!?

Jeśli wyrazisz na to zgodę, wyłączymy usługę Allegro Smart! na Twoim koncie. Dzięki temu dołączysz do Allegro Smart! Student. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Witerloo
#1 Nowicjusz#

Mam pytanie, co w przypadku gdy posiadam allegro Smart do lipca przyszłego roku -- wykorzystałem kod jaki otrzymałem po zakupie koszulki z rock festiwalu(Woodstocku), ale chciałbym przejść na allegro Smart student bez utraty aktualnego Smart (jako, że jestem studentem to ta oferta jest znacznie ciekawsza od zwykłego allegro Smart, z powodu kodów i innych benefitow). Czy da się w jakiś sposób wykorzystać aktualny Smart + skorzystać z oferty 6 miesięcznego Allegro Smart dla studentów? 

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Witerloo  

Jeśli wyrazisz na to zgodę, wyłączymy usługę Allegro Smart! na Twoim koncie. Dzięki temu dołączysz do Allegro Smart! Student. Zwrócimy Ci wtedy koszt zakupionej usługi Allegro Smart! za niewykorzystany okres. 

  • Jak obliczamy zwrot środków

(wartość usługi Allegro Smart! : czas trwania usługi Allegro Smart!) * liczba dni, które pozostały do końca usługi

Przykład: Masz aktywną usługę Allegro Smart! za 49 zł na 365 dni. Przystępujesz do Allegro Smart! Student, gdy Allegro Smart! wygaśnie za 200 dni. Kwotę 49 zł dzielisz przez 365 dni, a otrzymany wynik mnożysz razy 200. Otrzymasz zwrot 26,85 zł. 

  • Mam darmowe okresy Allegro Smart! - chcę zrezygnować z usługi i dołączyć do Allegro Smart! Student.

Jeśli korzystasz z darmowego okresu z Allegro Smart!, po dołączeniu do Allegro Smart! Student nie otrzymasz za niego zwrotu.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Oj Olu, Olu 😄

 

DarkStoorM_1-1602758325505.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Moja ciężka wina, przepraszam! Już poprawione 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:90574075
#1 Nowicjusz#

Wiadomo do kiedy można skorzystać z promocji, czy jednak czas promocji dla studentów na ten moment nie jest określony?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeśli dobrze rozumiem, to można korzystać z promocji dopóki ma się ważną legitkę, chociaż lepiej jak moderator potwierdzi 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90574075 Z promocji możesz skorzystać dopóki posiadasz ważną legitymację studencką oraz status studenta.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Zaraz się okaże, że w Polsce lawinowo wzrosła liczba studentów😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ promocja raczej nie trafiona bo z tego co kojarzę, na Allegro nie można sprzedawać alkoholu, więc studentom SMART się nie przyda 🤣

oznacz moderatorów

Client:91671808
#2 Obserwator#

Dzień dobry, mam dość spory problem i nie mogłam znaleźć na niego odpowiedzi, więc pytam tutaj. Aktywowałam Smart! student na innym koncie, które obecnie jest w trakcie usuwania, rozwiązałam umowę i teraz muszę czekać chyba 60 dni. Chciałabym skorzystać ze Smart dla studentów na nowym koncie z którego aktualnie będę korzystać, jednak nie mogę tego zrobić, ponieważ wyświetla się komunikat, że podany adres e-mail został już użyty. Oczywiście zrezygnowałam z usługi na tamtym koncie. Czy będę miała jeszcze możliwość aktywowania Smart student na tym koncie? 

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:91671808  To nowa usługa i nie znana użytkownikom. Może moderator coś więcej powie.

Wiadomo mi jednak, że przez jakiś czas mogą przechowywać Twoje dane dla bezpieczeństwa. A nie możesz założyć zwykłego e-maila, odmiennego? Byłoby znacznie szybciej.

oznacz moderatorów

Client:91671808
#2 Obserwator#

 @__RPM_ Do aktywacji Smart! student potrzebny jest e-mail studencki. Mam tylko jeden taki i nie mogę mieć więcej, bo jest przypisany do numeru indeksu. Nowe konto już założyłam na inny adres mailowy niż stare, inaczej się nie da.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91671808 Napisz proszę to nas w tej sprawie przez ten formularz. Nasz pracownik sprawdzi dokładnie Twoje konto i zweryfikuje zgłoszenie do Allegro Smart! Student. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agat89757
#1 Nowicjusz#

Cześć! Chciałam aktywować usługę allegro Smart dla studenta. Studiuję na Uniwersytet Rzeszowski ;)! Wysłałam dane legitki i wszystko. Tylko mam problem o jaki email, chodzi?? Tzn.gdzie mam odebrać ten link aktywacyjny 😞

Sprawdzałam już emaile...

Wiadomości na koncie uczelnianym, teamsach i nicc. 

Proszę o pomoc!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agat89757 Chodzi o adres mailowy przypisany do Twojego konta w Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów