anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart

Client:46937563
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłem allegro smart. Wybrałem u jednego sprzedawcy 2 rzeczy za ponad 100 zł z opcją smart kurierem. Moje pytanie brzmi: dlaczego za opcję wysyłka za pobraniem muszę normalnie zapłacić ponad 20 zł? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46937563 Najprawdopodobniej sprzedający nie udostępnia tej opcji dostawy w ramach Allegro Smart. Podaj numer oferty, o którą chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:46937563
#7 Wielbiciel#

Mam jeszcze jedno pytanie. Co zrobić aby płacić za przesyłkę 3,99? w regulaminie czytałem, że należy podać adres email do przewoźnika ale nie za bardzo rozumiem gdzie i jak.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:46937563 szukaj ofert , w których w zakładce ,, dostawa ,,  przesyłka za pobraniem oznaczona jest ikoną ,, smart ,, wówczas za dostawę zapłacisz 3,99.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46937563 To opłata, którą pokrywa sprzedający, a nie kupujący. Ciebie obowiązują ceny przesyłek podane w ofercie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46937563 Dlatego, że Smart nie gwarantuje Ci bezpłatnych dostaw w wielu przypadkach. Smart ma mnóstwo ograniczeń. Możesz zrezygnować ze Smart tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Allegro odda Ci pieniądze pobrane za "darmowe" dostawy. 

oznacz moderatorów