anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zwrot kiedy mogę się spodziewać i w których godzinach ?

UNITRA221
#8 Zapaleniec#

Witam piszę gdyż przeglądnięcie prawie 20 podobnych tematów nie do końca pomogło przy odpowiedzi. Otóż wczoraj dnia 28.02.2021 sprzedający zrobił zwrot pieniędzy, nie otrzymałem maila a zakupiony towar dalej widnieje w zakładce zakupy, konsultantka allegro potwierdziła że zrobił taki przelew i teraz chce te pytanie kierować do osób bardziej obeznanych 🙂 . Jak szybko i w mniej/więcej których godzinach mogę się go spodziewać 🙂 . Byłbym wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

UNITRA221 3 dni robocze 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@UNITRA221 A dostałeś mejla od allegro o zwrocie lub jakieś potwierdzenie przelewu od sprzedawcy jeśli przelał ze swojego konta na Twoje konto? i tak jak @mdrogeria pisze, 3 dni robocze jeśli dokonał zwrotu

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ZibiK30 ,, konsultantka allegro potwierdziła że zrobił taki przelew,,😁

oznacz moderatorów

UNITRA221
#8 Zapaleniec#

żadnego maila :(, tylko podczas rozmowy z allegro potwierdzili że takowy jest ale od wczoraj nic 😕

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@UNITRA221 Zawsze proś o potwierdzenie mejlem tego co ustalasz lub słyszysz przez telefon 😉 Często się okazuje, ze "pewnie źle usłyszałeś" lub nikt tak nie mówił a kopii nagrywanych rozmów nigdy nie dostaniesz, chyba, ze w sądzie jak jak złożysz taki wniosek podczas procesu 😄  😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

UNITRA221
#8 Zapaleniec#

a ktoś wie mniej/więcej w których godzinach taki przelew zwrotny jest robiony ? 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@UNITRA221 Powinieneś otrzymać maila do Allegro o zwrocie wpłaty, jeśli go nie otrzymasz, sprzedawca mógł nie zwrócić. Konsultantka mogła się pomylić 🙂

Taki zwrot trwa do 3 dni roboczych. Nie pytaj o godziny, bez przesady 🙂

oznacz moderatorów

UNITRA221
#8 Zapaleniec#

dodam że przelew robiłem z konta w ing przez Płać z ing 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

UNITRA221 trudno mówić o godzinach zwotu możesz się spodziewać środa- czwartek . Jeśli masz potwierdzenie konsultanta sprawdź dokładnie skrzynkę e-mail łącznie ze spamem . Musi być potwierdzenie .

oznacz moderatorów

UNITRA221
#8 Zapaleniec#

sprawdziłem spam- nic 😞 , zakładka odebrane - też nic 😞 zadzwonię jeszcze raz i dopytam po 11:00

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@UNITRA221 Tu masz podane godziny księgowania z ING 😉

https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/przelewy/sesje-rozliczeniowe

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów