anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zwrot

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

Hej, czy jak zamówię produkt do paczkomatu (płatność kartą), to czy po kliknięciu 'zwróć' produkt przyjdzie do paczkomatu i będę musiał go wtedy zwrócić? + czy mogę edytować numer telefonu, żeby kod do skrytki do otwarcia przyszedł na inny numer telefonu 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
LEW433
#21 Demiurg#

Kod zwrotu dostajesz na telefon ale także masz go w zakładce "Moje zakupy" jak zwracasz przez Allegro.

oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

no wiem, przyszedł mi ten kod, ale czy mogę zmienić numer telefonu żeby kod do odebrania paczki przyszedł na inny

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Nie,  nie możesz  już niczego zmieniać, taki masz zgłoszony numer telefonu i na taki dostaniesz powiadomienia.  Nie można zmieniać na każde życzenie, oszuści by mieli radochę  gdyby tak było...

Ale jeden raz pamiętam, niczego nie zamawiałem a dostałem powiadomienie  sms że paczka jest do odbioru i był kod odbioru.  A potem przyszła wiadomość że już odebrałem chociaż do żadnego paczkomatu nie chodziłem.

Więc jakieś dziwne rzeczy też się zdarzają, więc jesli nie chcesz odebrać paczki to kombinuj.

oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

@br. no właśnie chcę odebrać, czyli jak było te powiadomienie ze zwrotem a paczkę zwróciłem w tym samym dniu nie roboczym to przyjdzie do paczkomatu?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:113964827 raczej nie przyjdzie skro nie nadane a odstąpiłeś od umowy i dokonałeś zwrto to sprzedawca Ci tego nie wyśle 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

@kostas11 ale no jednak kod do zwrotu InPost przyszedł z numerem kilkunasto cyfrowym, wiec chyba przyjdzie?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:113964827 jak zamówisz czy już zamówiłeś ????  jak zamówisz to podaj prawidłowy telefon, jak zamówiłeś, napisz do przedawcy to zmieni o ile nie przygotował etykiety !!!

Jak zwrócisz to jest zwrot i zamówienia nie ma, sprzedawca odda Ci kasę jak paczka wróci do niego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

właśnie zamówiłem i zwróciłem, i na mój obecny telefon przyszedł kod do zwrotu InPost, ale paczki jeszcze nie mam

oznacz moderatorów
FenomenoVero
#11 Animator#

To napisz sprzedawcy żeby nie wysyłał nie będziesz miał problemów/roboty a on też straty czasu i pieniędzy za wysyłkę. 

Chyba że towar jest już w drodze

oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

no właśnie chyba nie jest w drodze, bo zamówiłem w dzień nieroboczy. No ale kod do zwrotu InPost przyszedł więc wydaje mi się że paczka jednak przyjdzie

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:113964827 a masz w kupionych, numer paczki i że wysłane ???? a wystarczyło napisać do sprzedawcy i by zmienił numer 😞  a tak bałagan, Ty zwracasz coś, czego nie posiadasz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

znaczy, tu sie sprawa komplikuje, bo do tego konta mam taki trochę ograniczony dostęp 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Co znaczy ograniczony dostęp?  A jak zgłosiłeś  zwrot?  Musiałeś miec dostęp do konta żeby zgłosić zwrot.

Robisz zwrot za kogoś kto nie może odebrać paczki?

Kłopotliwa sytuacja bo jeśli będzie coś żle z paczką to nawet reklamacji nie możesz złożyć.

W takim przypadku może lepiej nie rozpakowywać paczki tylko ją po prostu odesłac.

oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

właśnie chodzi o to że ktoś zrobił zwrot, a paczkę chcę odebrać (ograniczony dostęp oznacza że nie mam go wcale xd)

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Odebrać nie swoją paczkę?  Jeśli ktoś nie chce tej paczki to wcale nie znaczy że ty ją powinieneś  zabrać. To sie chyba kradzież nazywa, a może przywłaszczenie mienia, jak zwał tak zwał ale niezbyt to ładnie  wygląda...

oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

spokojnie, paczka jest moja, bo za nią zapłaciłem 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Mam nadzieję że masz do niej prawo, jeśli jest inaczej możesz mieć kłopoty.

oznacz moderatorów
Client:113964827
#8 Zapaleniec#

oczywiście że mam, nie wiesz co? zapłaciłem i teraz jestem złodziejem

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Ktoś za ciebie zrobił zwrot?

oznacz moderatorów